Nákupca senior

FROST a.s. Prešov

Miesto práce
Petrovianska, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 700 - 2 300 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna úroveň základnej mzdy, jej konečná výška bude predmetom dohody s vybraným uchádzačom a stanovená s ohľadom na skúsenosti, prax a typ spolupráce. Mzda bude navýšená o odmeny za plnenie cieľov, získanie nových dodávateľov a úspory. .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Objednávanie tovarov a služieb v závislosti od aktuálnej potreby vo výrobných procesoch.
• Aktívne vyhľadávanie, kontaktovanie a rokovanie s aktuálnymi a novými dodávateľmi , realizácia tendrov.
• Denná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi.
• Sledovanie plnenia zmluvných podmienok.
• Sledovanie cien vstupných materiálov na trhu komodít.
• Implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov za účelom zníženia nákladov.
• Kontrola potvrdenia objednávok a dodacích termínov, hľadanie riešení a alternatív pri nedodržiavaní dodacích termínoch.
• Spolupracuje s ostatnými úsekmi spoločnosti , predovšetkým s výrobným , ekonomickým a obchodným úsekom spoločnosti.
• Vypracovanie reportov a analýz pre vedenie spoločnosti

• Finančné výkonnostné bonusy
• Podpora vzdelávania a rozvoja
• Zázemie stabilnej spoločnosti

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie životopisu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou je skúsenosť s nákupom potravinárskych komodít

Počet rokov praxe

5

• silné obchodné zručnosti
• skúsenosti s vyjednávaním
• komunikačné schopnosti
• flexibilita
• samostatnosť
• orientácia na riešenie a výsledok

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4825579  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac