Skladník v mrazenom sklade ( práca s VZV, platný preukaz )

FROST a.s. Prešov

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 400 EUR/mesiacPlatené zákonné príplatky za prácu počas víkendov, v noci a počas sviatkov. Mesačný dochádzkový bonus - 100 EUR. Celková výška mzdy závisí od skúseností a zručností uchádzača. Možnosť ďalšieho finančného rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• 8 hodinové pracovné zmeny
• Pracuje sa aj počas víkendov .
• Príprava a výdaj tovaru zo skladu.
• Príjem tovaru a jeho uskladnenie.
• Manipulácia s VZV ( potrebný platný preukaz ).
• Zabezpečovať expedíciu tovaru a ďalšie práce spojené s
manipuláciou a balením tovaru.
• Vykladanie a nakladanie kamiónov.

- ročná odmena
- stravné lístky ( v hodnote 6 ,- EUR )
- zázemie v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Vopred ďakujem za prejavený záujem . Materiály , ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Žiadame zaslať životopis a referencie na email : [email protected] . Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme po posúdení, pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, logistika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, vodič VZV

Počet rokov praxe

3

• platný preukaz pre prácu s VZV
• zodpovednosť a samostatnosť
• manuálna zručnosť
• flexibilita
• samostatnosť

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4433125  Dátum zverejnenia: 20.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac