Údržbár

FROST a.s. Prešov

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
580 - 930 EUR/mesiaczáklad 580,- eur + variabilná zložka do 300,- eur + príplatky + dochádzkový bonus 50,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie opráv a bežnej údržby vrátane elektro-údržby výrobno-technických zariadení.

- odmeny pri životnom jubileu
- príspevok pri narodení dieťaťa
- vianočné odmeny
- príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- samostatnosť

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Hlavná 57
080 01 Prešov
ID: 3994339  Dátum zverejnenia: 2.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac