Pracovník pekárenskej výroby

FROST a.s. Prešov

Miesto práce
Petrovanská 34, Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov výrobnej linky.
• Vyrábanie pečených a mrazených výrobkov.
• Kontrolovanie výrobkov počas chodu výrobnej linky.
• Balenie výrobkov.
• Manipulovanie so surovinami, polotovarmi, hotovými výrobkami.
• Triedenie a príprava surovín.
• Ukladanie , odoberanie výrobkov.
• Kontrolovanie výrobkov počas výrobného procesu , v prípade zistenia nedostatkov , resp. nesúladu s predpísanou kvalitou, tvarom výrobkov zastavovanie výrobnej linky.
• Čistenie strojov a zariadení.
• Čistenie pracoviska.
• Ostatné pomocné práce na základe pokynov nadriadeného.

ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti
motivujúce mzdové ohodnotenie

Práca na zmeny, nevyhnutnou podmienkou prijatia je prax v obore - obsluha strojových zariadení.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú špecifikovaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

potravinársky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
časová flexibilita
ochota pracovať na zmeny
zodpovednosť
dôslednosť

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2766816  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou