Baristka / Obsluha prevádzky

Frost Group s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 400 EUR/mesiac- brigádnici 6,-EUR/h - tringelty - odmena za vedúceho prevádzky - príspevky na stravu - v prípade dlhodobej spolupráce možnosť finančného a kariérneho rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí za pultom
- práca s kávovarom
- výdaj zmrzlinky
- príprava nápojov
- práca s pokladňou
- objednávanie tovaru
- zodpovednosť za bezchybný chod prevádzky
- podieľanie sa na tvorbe špeciálnych ponúk

- Príležitosť naučiť sa samostatne viesť prevádzku
- Práca v krásnej ružinovskej lokalite pri ihrisku s veľmi milou a usmievavou stálou klientelou (www.zmrzlinkaruzinov.sk)
- Možnosť pracovať pre sieť zmrzlinární s vlastnou, jedinečnou výrobou zmrzliny, vyrábanou bez umelých dochucovadiel a bez tukového základu
- Vďaka neustálemu rozrastaniu prevádzok v prípade dlhodobej a úspešnej spolupráce možnosť kariérneho rastu
- Pracovná doba formou krátkeho a dlhého týždňa

Pozíciu vieme poskytnúť aj uchádzačom na brigádnický pomer a upraviť podľa potreby. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť z práce v gastronómií výhodou
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- schopnosť samostatne pracovať
- platný zdravotný preukaz

Naša spoločnosť funguje na trhu už viac ako 8 rokov, zmrzlinku našej vlastnej výroby vyrábame klasickou metódou za pomoci poctivej ľudskej sily, iba z tých najkvalitnejších surovín od lokálnych dodávateľov, ale aj dovážaných z ďalekých kútov sveta.

Máme už viac ako 15 prevádzok po celom Slovensku, ale aj v zahraničí a neustále rastieme vďaka priazni našich pravidelných zákazníkov.

www.zmrzlinka.sk
ID: 4368823  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac