Asistentka - podpora predaja

Fronius Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiac/atraktívne mzdové ohodnotenie / mobilný telefón, 13. a 14.plat / stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako asistent(ka) obchodného tímu budete poskytovať rôznorodú podporu obchodnému tímu v Banskej Bystrici. Budete zodpovedať za organizačné zaistenie bežného chodu kancelárie (pokladňa, pošta, spracovanie faktúr a pod), ďalej budete telefonicky a písomne komunikovať so zákazníkmi a s kolegami v materskej spoločnosti. Na základe informácií od obchodného zástupcu budete pripravovať obchodné ponuky zákazníkom a zadávať objednávky do nášho interného systému BaaN podobnému SAP, aj práca v CRM. Okrem toho budete mať tiež na starosti evidenciu skladových zásob malého skladu

- zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
- profesionálny rast
- výhodné platobné podmienky
- príjemné pracovné prostredie a pracovný kolektív
- flexibilná pracovná doba
- možnosť ďalšieho vzdelávania (jazyky, odborné vzdelávanie)

Štruktúrovaný profesný životopis s uvedením úrovne jazykových znalostí zasielajte prosím na e-mailovú adresu [email protected] spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, ale iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

veľmi dobré organizačné schopnosti, samostatnosť,
spoľahlivosť
tímové myslenie, ochota sa ďalej vzdelávať

-výroba a predaj zariadení v oblasti zváracej techniky a elektrotechnických zariadení vrátane prídavných zariadení, príslušenstva a náhradných dielov
-výroba a predaj striedačov pre fotovoltaické elektrárne
- poradenská a konzultačná a servisná činnosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4271698  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac