Aplikačný technik TechSupport

Fronius Slovensko s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

/ aplikačno-technické poradenstvo pre zákazníkov , zmluvných obchodných partnerov a odborných obchodných partnerov.
/ zváračsko-technické / softvérovo-technické uvedenia do prevádzky / integrácie do systémov
/ skúšky zvárania ich dokumentácia
/ samostatné vykonávanie školení, zmluvných obchodných partnerov, odborných obchodných partnerov , koncových zákazníkov v danej krajine
/ prispôsobovanie podkladov pre školenie
/ podpora pri zavádzaní produktov/systémov/postupov na trh
/ služba cez e-mail a telefón pri zváračsko-technických dopytoch / problémoch
/ podpora pri náročných konfiguráciách systémov
/ mechanizované zváranie so systémovými riadeniami Fronius (štandardné komponenty)
/ účasť napodujatiach (veľtrhy, prednášky,...)
/ obsluha a programovanie robotov - výhodou

/ stabilná práca v zahraničnej spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou
/ atraktívne mzdové ohodnotenie
/ mobilný telefón, 13. a 14.plat
/ stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zvárač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

/ ukončené vzdelanie technického zamerania
/ minimálne 2 roky aktívnej praxe
/ zváračské oprávnenia: ZM1, ZT1,ZT3
ZM3, ZM7, ZT7 - výhoda
/ mechatronik
/ skúsenosti s programovaním robotov
/ technika v oblasti predaja / komunikácie
/ prezentačná technika

-výroba a predaj zariadení v oblasti zváracej techniky a elektrotechnických zariadení vrátane prídavných zariadení, príslušenstva a náhradných dielov
-výroba a predaj striedačov pre fotovoltaické elektrárne
- poradenská a konzultačná a servisná činnosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2017045  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900