Krajčírka - šitie oblečenia pre dospelých a deti

Froggy market s.r.o.

Miesto práce
Kvetoslavov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
900 EUR/mesiac- koncoročné odmeny - možnosť ďalšieho zvýšenia platu podľa zručností a výkonu - preplácanie vianočných nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej dielne v Kvetoslavove privítame šikovné žienky, ktoré naozaj radi šijú.

Pracovná pozícia č. 1: krajčírka / šička

- trvalý pracovný pomer (40 hodín týždenne)
- nástup po 20.10.2021
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- nástupný plat: 800€ v hrubom, po skúšobnej dobe zvýšenie na 900€ v hrubom
- koncoročné odmeny
- možnosť ďalšieho zvýšenia platu podľa zručností a výkonu
- preplácanie sezónnych nadčasov
- stravné 5,10 Eur

Pracovná pozícia č. 2: krajčírka / šička

Dohoda o pracovnej činnosti
- nástup dohodou po 20.10.2021
- na dobu určitú do 20.01.2022 alebo podľa dohody
- hodinová mzda: 5€/hod./ v hrubom
- + individuálna odmena podla výkonu

Nástup do práce: podla dohody alebo ihneď
Brigáda je vhodná aj pre mamičky na materskej.

Miesto práce: Kvetoslavov – práca je u nás dielni, nie je možné šiť u vás doma, na diaľku a pod.
Dielňa je 8 min. pešou chôdzou od železničnej stanice Kvetoslavov (zastávka vlaku aj autobusu).

Náplň práce: šitie oblečenia pre deti a dospelých

Čo ponúkame:
- práca s modernými strojmi, nástrojmi
- práca v novo zariadenej modernej dielni, príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní:
Volajte 0950 357 443

alebo nám pošlite životopis a kontaktné údaje na náš e-mail [email protected].

Odpovieme každému a vybraných uchádzačov budeme volať na osobný pohovor.

- flexibilná pracovná doba
- káva - čaj na pracovisku
- skvelý tím
- stabilná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť so šitím

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:
- nutné skúsenosti so šitím úpletov
- šitie vás baví a máte k tomu vzťah
- nie sme zákazková výroba, šijeme kusovo alebo sériovo

Ďalšie požiadavky:
- schopnosť pracovať v malom tíme (3-4 krajčírky)
- chuť ďalej zlepšovať svoje zručnosti

Sme malá, lokálna a rýchlo rastúca spoločnosť, slovenský výrobca a značka oblečenia z merino vlny. Šijeme funkčné oblečenie a doplnky z merino vlny pre milovníkov prírodných materiálov, cestovateľov, outdoorových nadšencov a aj pre bábätká a ich maminy.
Výsledky našej práce môžete vidieť v e-shope https://froggywear.sk.
Sme nedielnou súčasťou lokálneho podnikania, slovenského dizajnu a ekologického prístupu k obchodovaniu. Zamestnaním u nás podporíte nielen svoju kariéru, ale aj miestnu komunitu a v konečnom dôsledku aj slovenskú ekonomiku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4181312  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac