Krajčír

Froggy market s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavov, 930 41, Kvetoslavov, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15.04.2018
nástupný plat 600 € brutto na úväzok 30h/týždeň do 31.8.2018, od 1.9.2018 plný úväzok s platom 900 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná doba 30 hodín týždenne do 31.8.2018, od 1.9.2018 plný úväzok
- malosériová výroba
- šitie oblečenia z úpletov podľa zadania (tričká, spodné prádlo, mikiny, atď)
- strihanie podľa strihov, šitie na priemyselných strojoch
- kompletizácia odevov, kontrola kvality, štítkovnie, balenie
- podieľať sa na návrhu nových produktov
- oprava rôznych druhov turistického alebo lyžiarskeho oblečenia a vybavenia

- káva, čaj, minerálka na pracovisku
- relax zóna – záhradné posedenie
- plne vybavená kuchynka
- práca s novým a moderným vybavením
- klimatizované pracovisko
- termoprádlo pre zamestnancov podľa vlastného výberu
- 13. plat podľa firemných tržieb
- v prípade potreby možnosť čerpať voľno aj mimo plánu
- individuálny prístup

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite životopis na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odevná výroba - krajčír

Počet rokov praxe

5

- pozitívny prístup k práci
- schopnosť pracovať v malom kolektíve
- chuť neustále sa vzdelávať v obore
- práca na nových nápadoch a prototypoch

Sme malá, lokálna a rýchlo rastúca spoločnosť, slovenský výrobca a značka oblečenia z merino vlny. Šijeme funkčné oblečenie a doplnky z merino vlny pre milovníkov prírodných materiálov, cestovateľov, outdoorových nadšencov a aj pre bábätká a ich maminy.
Výsledky našej práce môžete vidieť v e-shope https://froggywear.sk.
Sme nedielnou súčasťou lokálneho podnikania, slovenského dizajnu a ekologického prístupu k obchodovaniu. Zamestnaním u nás podporíte nielen svoju kariéru, ale aj miestnu komunitu a v konečnom dôsledku aj slovenskú ekonomiku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2944155  Dátum zverejnenia: 18.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 600 € brutto na úväzok 30h/týždeň do 31.8.2018, od 1.9.2018 plný úväzok s platom 900 €/brutto