Можливість для людей з України

Kaderník/salón Galéria Košice

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
OC Galéria, Toryská, Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
ihneď
Od 1 015 EUR/mesiacmotivačné odmeny , finannčné odmeny po rokoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávaš kvalitné kadernícke služby, ako sú strihanie, farbenie, melírovanie a úprava vlasov pre zákazníkov.
  • Poradíš zákazníkom pri výbere štýlu a farby vlasov a odporučíš vhodnú starostlivosť o vlasy.
  • Zabezpečuješ čistotu a hygienu v salóne, vrátane udržiavania čistoty pracovného miesta a nástrojov.
  • Prispievaš k rozvoju a rastu salónu a jeho zákazníckej základne pomocou kvalitného servisu a pozitívneho prístupu k zákazníkom.
  • Podieľaš sa na pravidelných školeniach a kurzoch, aby si udržal(a) svoje znalosti v oblasti kaderníctva a módy.
  • Pracuješ v tíme a prispievaš k dobrej atmosfére v salóne.
  • Privítaš zákazníkov a poradíš sa s nimi ohľadom ich požiadaviek na úpravu vlasov.
  • Vykonávaš kadernícke služby pre zákazníkov a zabezpečuješ čistotu pracovného miesta a nástrojov.
  • Budeš obsluhovať moderné kadernícke stroje.
  • Poskytneš zákazníkom relaxačnú masáž hlavy.
  • Typický deň na pozícii kaderník/salón Galéria Košice začína privítaním zákazníkov a konzultáciou o ich požiadavkách na úpravu vlasov a končí vykonaním kaderníckych služieb a upratovaním pracovného miesta.
  • Pracujeme krátky a dlhý týždeň. V krátkom týždni 2 dni a v dlhom týždni 5 dní. Je to skvelá pracovná doba , lebo počas svojich 15 dní v mesiaci môžeš relaxovať , zabávať sa , oddychovať čo už len uznáš za vhodné.

stály pracovný pomer , sociálne istoty , výplata pravidelne vždy na čas , platené soboty a nedele , finančný príspevok na stravu ,  školenia hradené firmou , neustále zdokonaľovanie vo vašej profesií , rôzne výhry či už pracovného náradia alebo produktov značkovej kozmetiky

ak máš záujem u nás pracovať prosím kontaktuj ma na tel.čísle 0902/955223 alebo 0902/955237
prosím hláste sa tí , ktorí naozaj chcete pracovať

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kaderník, rekvalifikačný kurz kurz v obore kaderníctva , príjmeme aj šikovné dievčatá po vyučení

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredoškolské vzdelanie v kaderníctve
  • Minimálne 2 roky skúseností v kaderníckom odbore
  • Zručnosť v strihaní, farbení a úprave vlasov
  • Znalosť moderných trendov v kaderníctve
  • Príjemné a komunikačné vystupovanie
  • Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme

Máš skúsenosti v kaderníctve a hľadáš novú výzvu? Pracuj s nami v salóne Galéria Košice!

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Golaisová
Tel.: +421902955223
E-mail: poslať životopis
ID: 4806520  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 015 EUR/mesiac