Kaderník,kaderníčka , rekvalifikantka v obore kaderník

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
980 - 2 000 EUR/mesiacodmeny podľa odpracovaných rokov , motivačné odmeny , vecné a finančné ohodnotenia ,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka činnosť, starostlivosť o zákazníka , chuť pracovať v kolektíve,
vážime si naše remeslo a záleží nám na spokojných zákazníkov , tvoj prístup je pre nás dôležitý , skúsenosti nadobudneš u nás za pomoci svojho kolektívu , ponúkame nové príležitosti a výzvy

zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer , plat vždy presne a načas , 100% sociálne istoty , počas korony sme neprepustili ani jedného zamestnanca , významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť aj v zahraničí , odmeňovanie podľa odpracovaných rokov , rozličné odmeny vo vecnej a finančnej podobe, utuženie kolektívu na firemných konferenciách a večierkoch spojené so vzdelávaním

prosím hláste sa tí , ktorí skutočne chcete pracovať , neváhaj a zavolaj - tel.kontakt na vedúcu salóna 0902955238 pani Horňáková
email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kaderník, rekvalifikačný kurz kurz v obore kaderníctva , príjmeme aj šikovné dievčatá po vyučení

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné a milé vystupovanie , pozitívny prístup k zákazníkom , záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať , chuť pracovať v našom tíme , uvedomiť si , že toto remeslo vedieť robiť a hlavne chcieť je mať zlato v rukách

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4783627  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac