Kaderník,kaderníčka

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2021
739 - 1 700 EUR/mesiacodmeny podľa odpracovaných rokov , motivačné odmeny , vecné a iné finančné ohodnotenia, počas korona krízi sme neprepustili ani jedného zamestnanca , majú u nás 100% sociálne istoty , dostávali počas korona krízi vyplácanú 100%mzdu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka činnosť , starostlivosť o zákazníka, chuť pracovať v kolektíve ,
vážime si naše remeslo a záleží nám na spokojných zákazníkoch , tvoj prístup je pre nás dôležitý a skúsenosti nadobudneš u nás za pomoci svojho kolektívu
ponúkame nové príležitosti a výzvy , keď sa budeš chcieť posúvať ďalej a budeš túžiť po tom , aby si sa stala profesionálnou kaderníčkou budeme ťa posúvať ďalej , využi túto príležitosť a zistí čo v tebe je , veľmi radi ti na tvojej ceste za kaderníckym svetom pomôžeme

zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer , plat vždy presne a načas , 100% sociálne istoty , počas korony sme neprepustili ani jedného zamestnanca , dostávali zamestnanci vyplatenú v prvom mesiaci 100% mzdu a v nasledujúcich mesiacoch 80% ,významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť aj v zahraničí, odmeňovanie podľa odpracovaných rokov , rozličné odmeny vo vecnej a finančnej podobe, utuženie kolektívu na firemných konferenciách a večierkoch spojené so vzdelávaním , poskytnutie ubytovania v Trenčíne zadarmo

Kaderníctvo Klier - sme otvorení pre všetkých čo si hľadajú prácu a majú chuť si zarobiť peniaze , u nás neexistuje strop výplaty - je to iba o tebe a tvojej šikovnosti , u nás máš o všetko postarané, dokážeme prispôsobiť pracovnú dobu
tel.kontakt Katarína Pučeková 0902955223 (e-mailová adresa [email protected]) alebo Marcela Kurucová 0902955227 (e-mailová adresa [email protected])

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kaderníčka, kaderník , rekvalifikačný kurz v obore kaderníctva, príjimeme dievčatá aj po vyučení

Ostatné znalosti

0 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné a milé vystupovanie , pozitívny prístup k zákazníkom, záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať , posúvať sa ďalej vo svojom kaderníckom remesle, chuť pracovať v našom tíme
uvedomiť si , že toto remeslo vedieť robiť a hlavne chcieť robiť je mať zlato v rukách

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3946742  Dátum zverejnenia: 31.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac