Reagujte bez životopisu

Kaderník, kaderníčka

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2021
739 - 1 600 EUR/mesiacodmeny podľa odpracovaných rokov, finančná odmena za kaderníka mesiaca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka činnosť , starostlivosť o zákazníka , chuť pracovať v kolektíve
Si u nás vítaný (á) a aj spokojní zákazníci Vás očakávajú, tvoj prístup je pre nás dôležitý a skúsenosti nadobudneš u nás za pomoci svojho kolektívu a rôznymi seminármi a školeniami
ponúkame nové príležitosti a výzvy

zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer , plat vždy presne a načas , sociálne istoty, významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť aj v zahraničí , odmeňovanie podľa odpracovaných rokov, rozličné odmeny vo vecnej a finančnej podobe, spoznanie nových ľudí, utuženie kolektívu na firemných konferenciách a večierkoch spojené so vzdelávaním.
Možnosť sa ubytovať. Firma má k dispozícií firemný byt kde môžete ho využívať na bývanie a prespatie.

Kaderníctvo KLIER - sme otvorení pre všetkých čo si hľadajú prácu a majú chuť si zarobiť peniaze , u nás neexistuje strop výplaty - je to iba o tebe a tvojej šikovnosti, u nás máš o všetko postarané
tel.kontakt - Marcela Kurucová- -0902 955 227 alebo Katarína Pučeková - 0902 955 223
Počas korona krízi sme neprepustili ani jedného z našich zamestnancov a bola našim zamestnancom vyplácaná mzda 100% z priemernej mzdy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderník, kaderníčka, rekvalifikačný kurz v obore kaderníctva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné a milé vystupovanie, pozitívny prístup k zákazníkom, záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať v rámci firmy, chuť pracovať v našom tíme .

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3668860  Dátum zverejnenia: 31.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac