Kaderník, kaderníčka

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
650-1000 eur mesačne + odmeny podľa dosiahnutého obratu do výšky 1600 euro , rôzne iné motivačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka činnosť, služby a starostlivosť o zákazníka, chuť pracovať v kolektíve,
rozvíjať sa vo svojich schopnostiach, vytvárať si nové poznania a odhaľovať krásu tohto remesla

zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer so všetkými benefitmi včetne gastrolístkov, plat vždy presne a načas, sociálne istoty, významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť aj v zahraničí, odmeny rôzneho charakteru, odmeňovanie podľa odpracovaných rokov, spoznanie nových ľudí, utuženie kolektívu na firemných akciách a konferenciách spojených so vzdelávaním

Kaderníctvo KLIER - OC TULIP - pre všetkých čo si hľadajú prácu a chcú a majú chuť pracovať, u nás neexistuje strop výplaty, je to iba o tebe a tvojej šikovnosti, u nás máš o všetko postarané
tel.kontakt - slečna Martina Višňanská 0902955230
email - [email protected] alebo p.Pučeková 0902955223

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kaderníčka, rekvalifikačný kurz v obore kaderníctva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné a milé vystupovanie, pozitívny prístup k zákazníkom, záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať , chuť pracovať v kolektíve a chuť pracovať v našom tíme

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3588770  Dátum zverejnenia: 29.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650-1000 eur mesačne + odmeny podľa dosiahnutého obratu do výšky 1600 euro , rôzne iné motivačné odmeny