Kaderník , kaderníčka , vlasový stylista

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
OC Max, OC Forum v Poprade, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 1000 euro.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka a predajná činnosť , starostlivosť o salón a zákazníkov

sociálne istoty , už 16 rokov na slovenskom trhu , významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť školení aj v zahraničí, zamestnanie na stály pracovný pomer ,plat vždy presne a načas , utuženie kolektívu na rôznych firemných večierkoch , možnosť vyhrať za dobre vykonanú prácu rôzne kadernícke pomôcky , rozličné odmeny vo vecnej a finančnej podobe , spoznávanie nových a nekonfliktných ľudí , odmeňovanie podľa odrobených rokov , kariérny postup

poprosím Vás zatelefonovať na číslo a dohodnúť si termín s vedúcou salóna , poprosíme Vás naozaj sa hláste tí , ktorí ste ochotní a chcete pracovať naplno , naozaj potrebujeme kaderníkov , nebojte sa nikoho a ničoho

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderník , kaderníčka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať v kolektíve , príjemné a milé vystupovanie , pozitívny prístup k zákazníkom

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2824462  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 1000 euro.