JAVA Software Engineer (medior/senior) - Poprad

Frinx s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiacFinálna mzda bude stanovená s ohľadom na skúsenosti a vedomosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj SW v JAVE podla predlohy
- vývoj kódu v Python-e podla predlohy
- automatizované testovanie SW (Postman)
- testovanie SW na reálnych zariadeniach
- konfigurácia a deployment SW do produkcie
- účasť na interných školeniach a stretnutiach
- komunikácia s predajom a so zákazníkmi
- práca na zaujímavých projektoch pre veľkých prestížnych klientov zvučných mien
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- práca v medzinárodnom, dynamickom a rastúcom prostredí
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu
- príspevok "stay healthy" bonus
- žiadny dress code
- firemné akcie a teambuildingy
- dorovnanie PN
- "sick day"

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila neváhajte nám poslať svoj životopis spolu s ukážkou Vášho kódu (link na github) v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
Python - základy
JavaScript - základy
GIT - pokročilý
Docker - základy

Počet rokov praxe

2
2

- znalosť JAVA - skúsenosti aspoň 2 roky
- znalosť Python výhodou
- znalosť Client/server architektúry je výhodou
- znalosť sietí je výhodou
- praktické skúsenosti aspoň 2 roky (uvítame ukážku Vášho kódu - github)
- aktívna znalosť anglického jazyka je nutnosťou (stand up meetingy sú vedené po anglicky)

We are a team of passionate developers and industry professionals who want to change the way networking software gets developed, deployed and used. FRINX is made up from developers and network professionals who have vast experience with developing and deploying network applications in very large scale environments.

We sell open source based products and services to large and medium corporations around the world. Typical customers are enterprises of all sizes, networking vendors and service providers. Our customer base is located around the globe.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Career Frinx
E-mail: poslať životopis
ID: 3956207  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac