Reagujte bez životopisu

Vodič C+E - Nové Mesto nad Váhom, okolie

Frigolog s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz mrazených a chladených potravín v rámci SK, CZ, DE, IT, HU,
Nočné závozy na depá po SK, práca nedeľa noc - piatok ráno, víkendy voľné.

Osobné ohodnotenie , firemný telefón, nadčasové príplatky, nočné príplatky.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme vodičov na kamiónovú prepravu SK, CZ, DE, IT, HU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Samostatnosť, príjemné a slušné vystupovanie voči klientom, flexibilita,

Prepravná spoločnosť mrazeného a chladeného tovaru.
ID: 3663219  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac