Sadrokartonista

FRIG- PRODUCT spol. s r.o.

Miesto práce
Šamorín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 8 EUR/hod.možná alternatívna úkolová mzda 0

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Sadrokartonárske práce
-realizácia chladených a vykurovaných stropov
- realizácia a technické prevedenie inštalácií
- v prípade potreby pokládka stropných izolácií

-priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
-práca v stabilnej spoločnosti s 27 ročnou pôsobnosťou na trhu
-školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a rozvojom
-osobnostný a profesný rozvoj
- na pracovné účely k dispozícii firemný automobil

Informácie o výberovom konaní

znalosť maďarského jazyka je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť
Praktické myslenie
Precíznosť

Naša spoločnosť je na trhu už od roku 1992, teda už 31 rokov. Oblasť nášho pôsobenia je najmä v odbore vykurovania a chladenia, vzduchotechniky a taktiež sa venujeme i montovaným halám.
V prípade záujmu pošlite prosím životopis na [email protected]

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3769899  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 8 EUR/hod.možná alternatívna úkolová mzda 0