Obchodný manažér/ Oblasť vykurovania a chladenia

FRIG- PRODUCT spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
min. garantovaná odmena 770 € v závislosti od praxe a odborných znalostí + vysoko motivačná provízna zložka na základe uzatvorených obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-› aktívna obchodná činnosť, realizácia stretnutí s potenciálnymi zákazníkmi
-› udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov
-› tvorba kalkulácií a návrh riešenia vykurovania, chladenia prípadne VZT pre rodinné domy i väčšie objekty
-› komunikovanie s projektantmi, investormi- zákazníkmi a ďalšími dodávateľmi prác alebo služieb
-› koordinovanie priebehu realizácie projektov

- komplexné zaškolenie do problematiky a plná podpora priameho nadriadeného počas školiaceho procesu
- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- osobnostný rozvoj
- práca v stabilnej spoločnosti
- školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a rozvojom
- firemný telefón, notebook

Spoločnosť s 26 ročnou tradíciou hľadá do svojho tímu obchodných zástupcov. V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis na [email protected]. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.10.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-› výborné komunikačné schopnosti
-› obchodné zručnosti
-› orientácia na trhu
-› prax a orientácia v tomto odbore je veľkou výhodou
-› profesionálne vystupovanie
-› flexibilita
-› aktívny a iniciatívny prístup k práci
-› systematické a analytické myslenie
-› znalosť maďarského jazyka výhodou

Naša spoločnosť je na trhu už od roku 1992, teda už 31 rokov. Oblasť nášho pôsobenia je najmä v odbore vykurovania a chladenia, vzduchotechniky a taktiež sa venujeme i montovaným halám.
V prípade záujmu pošlite prosím životopis na [email protected]

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2253158  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. garantovaná odmena 770 € v závislosti od praxe a odborných znalostí + vysoko motivačná provízna zložka na základe uzatvorených obchodov