Montážnik predpínacích technológií

FREYSSINET CS, a. s., organizačná zložka

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.Mzda sa môže líšiť v závislosti od výkonu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a učenlivých ľudí na bežné, ale aj zodpovedné práce pri výstavbe mostov. Práca zahŕňa aj montážne práce pri napínaní lán.
Zaškolíme aj neskúsených uchádzačov, ktorí majú chuť učiť sa nové veci.

Miesto výkonu práce v rámci SR, konkrétna lokalita závisí od aktuálnej zákazky.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu [email protected]

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technického smeru, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa

Dodávateľ predpínacích systémov Freyssinet, mostných ložísk, horninových kotiev, mikropilót GEVI a TRM, technológií sanácií betónu, prvkov spínania debnenia. Pre bližšie informácie o spoločnosti je Vám k dispozícii aj webová stránka: www.freyssinet.cz

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4366926  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.