Junior finančný kontrolór

Frey Services s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II
Termín nástupu
10 2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kalkulácia a spracovávanie obchodných prostriedkov (zliav, bonusov) pre dealerskú sieť
Systémové nastavenie a kontrola obchodných prostriedkov
Príprava analýz a simulácií akčných plánov v spolupráci s obchodným, flotilovým a produktovým oddelením
Kalkulácia obchodných prostriedkov (bonusov) pre importéra
Kalkulácia a vyhodnocovanie rentability vozidiel
Analýza a odhady marketingových nákladov
Spracovávanie, analýza a odhady režijných a ostatných nákladov spoločnosti
Spracovanie vývoja cashflow
Kontrola a validácia vystavených faktúr
Kontrola a validácia došlých faktúr
Príprava výstupov zo systémov pre účely mesačných závierok a odhadov pre budúce obdobie
Spolupráca na finančných prognózach, odhadoch, príprave rozpočtov a mesačných závierkách
Porovnávanie reálnych výsledkov s prognózami a plánmi, kontrola plnenia plánov, analýza odchýlok
Navrhovanie opatrení na odstránenie nedostatkov a vzniknutých odchýlok, ich prezentácia a argumentácia
Vypracovávanie finančných reportov, správ a prehľadov pre vrcholový manažment
Práca na projektoch (zlepšovanie procesov/automatizácia..)

Skupinové úrazové a životné poistenie MetLife (100% hradí zamestnávateľ)
Stravné lístky Cheque dejeuner 4€/kus (100% hradí zamestnávateľ)
2 dni voľna naviac počas kalendárneho roka "Administratívne voľno"
1x štvrťročne preplatenie Sociálneho fondu (kultúra, šport)
Zamestnanecký prenájom vozidla aj pre najbližšieho člena rodiny (manželka, dieťa, rodič, najbližší rodinný príbuzný)
zdravotná starostlivosť prostredníctvom súkromnej polikliniky ProCare (hradí 100% zamestnávateľ)
príspevok zamestnávateľa na DDS 3. dôchodkový pilier
parkovacie státie v bezprostrednej blízkosti sídla spoločnosti
Jazykové kurzy(anglický jazyk), odborné školenia či školenia MS Office

Pre zaradenie kandidáta do výberového procesu, nám prosím zašlite motivačný list a aktuálny životopis

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Administrácia SAP - základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita
samostatnosť
zodpovednosť
pozitívny vzťah k číslam

Spoločnosť Frey Services s.r.o., patriaca do skupiny Emil Frey na Slovensku je servisnou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje BackOffice služby importérom vozidiel značiek Peugeot, Citroen, DS a Opel na Slovensko (importéri týchto vyššie spomenutých značiek patria rovnako ako spoločnosť Frey Services s.r.o. do Skupiny Emil Frey na Slovensku. Skupina pôsobí výlučne v oblasti automotive viac ako 90 rokov (na európskom trhu) a svoje aktivity od 90 rokov rozšírila aj do krajín strednej Európy. V rámci aktivít skupiny na Slovensku bol spustený v roku 2017 projekt, sklad náhradných dielov v logistickom parku P3 pri Lozorne.

Prievozská 4/C
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Kováčová
Tel.: +421915785742
E-mail: poslať životopis
ID: 3966280  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac