Manažér flotilového predaja siete OPEL

Frey Services s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
od 1350

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za flotilový predaj pridelenej siete - OPEL
Podieľanie sa na definovaní a uplatňovaní obchodnej politiky flotilového predaja
Príprava podkladov pre sprocesovanie medzinárodných tendrov
Kalkulácie zliav pre koncesionársku sieť
Podpora a starostlivosť o LCV (úžitkové vozidlá) centrá v koncesionárskej sieti
Pravidelné návštevy koncesionárskej siete za účelom kontroly plnenia záväzkov
Kontrola rentability zrealizovaných obchodných akcií v spolupráci s finančným oddelením

Stravné lístky v hodnote 4€/ks ( hradí 100% zamestnávateľ)
Celoročné zdravotné ošetrenie prostredníctvom súkromnej polikliniky ( hradí 100% zamestnávateľ )
Skupinové životné a úrazové poistenie v súkromnej poisťovni ( hradí 100% zamestnávateľ )
Štvrťročné preplácanie Sociálneho fondu (kultúra, šport)
Zabezpečenie parkovacieho státia v bezprostrednej blízkosti pracoviska
Jazykové kurzy (hradí 100% zamestnávateľ)
2 dni voľna nad rámec vyplývajúce zo zákona "Administratívne voľno"
Príspevok na 3. dôchodkový pilier

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

logické myslenie
samostatnosť
flexibilita
komunikačné a vyjednávacie zručnosti

Spoločnosť Frey Services s.r.o., patriaca do skupiny Emil Frey na Slovensku je servisnou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje BackOffice služby importérom vozidiel značiek Peugeot, Citroen, DS, Opel, Fiat, Jeep a Alfa Romeo na Slovensku (importéri týchto vyššie spomenutých značiek patria rovnako ako spoločnosť Frey Services s.r.o. do Skupiny Emil Frey na Slovensku. Skupina pôsobí výlučne v oblasti automotive viac ako 90 rokov (na európskom trhu) a svoje aktivity od 90 rokov rozšírila aj do krajín strednej Európy. V rámci aktivít skupiny na Slovensku bol spustený v roku 2017 projekt, sklad náhradných dielov v logistickom parku P3 pri Lozorne.
ID: 3786702  Dátum zverejnenia: 18.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1350