Vedúci internej logistiky (Doba určitá)

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta (+13. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie úseku Internej logistiky (skladového hospodárstvo, príjem/expedícia, výrobná manipulácia)
• zodpovednosť za plánovanie, organizovanie a kontrolu zamestnancov prideleného úseku
• zodpovednosť za presnosť skladových zásob, zodpovednosť za presné a časovo efektívne zásobovanie výrobných liniek
• zodpovednosť za uskladnenie hotových výrobkov a polotovarov v sklade
• zodpovednosť za správne vychystanie a odoslanie hotových výrobkov zákazníkovi
• optimalizácia logistických procesov a skladových projektov
• realizácia pravidelných inventúr materiálu, produktov a tovaru
• účasť na interných, externých, zákazníckych auditoch

  • práca v medzinárodnej spoločnosti so 170 ročnou históriou
  • atraktívne a transparentné finančné ohodnotenie
  • podpora vzdelávania a kariérneho rastu (aj medzinárodne)
  • pružný pracovný čas
  • home office/sick days
  • stravné lístky v hodnote 4,50 €
  • príspevok na regeneráciu
  • podpora darcov krvi, príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa
  • mikulášske poukážky
  • odmena za získanie zamestnanca
  • narodeninová poukážka
  • firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý
SAP R/3 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

• VŠ / SŠ vzdelanie
• predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 3 roky
• znalosť nástrojov štíhlej výroby
• znalosť v oblasti skladového hospodárstva
• skúsenosť s ISO 9001
• skúsenosť s IATF 16949 - výhodou
• Anglický jazyk - pokročilá úroveň
• skúsenosť s vedením ľudí, cieľovo orientovaná osobnosť, prirodzená autorita, veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: 0911 822 994, 032 7461 313
E-mail: poslať životopis
ID: 4057270  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac