Operátor výroby / len na dobu určitú, do konca roka 2022

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
ihneď
768 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 70 € + navýšenie po skúšobnej dobe + ostatné príplatky + 13. plat a každoročná valorizácia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba filtrov podľa štandardných pracovných postupov na poloautomatických zariadeniach a manuálna práca s filtrami
  • výstupná kontrola a balenie filtrov v súlade s internými predpismi
  • priebežné zaznamenávanie výkonov a kvality produkcie
  • dodržiavanie bezpečnostných pravidiel

  • práca možná v dvoch turnusoch:
* len na 2 zmeny, týždeň ranná 6:00 - 14:00 a následne poobedná 14:00 - 22:00 (37,5 hodín týždenne) s možnosťou dopravy
* len ranná zmena v čase od 8:00 - 16:00 (37,5 hodín týždenne) bez dopravy

DOPRAVA FIREMNÝMI AUTOBUSMI ZDARMA zabezpečená zo smerov Piešťany, Sokolovce, Nové Mesto n/V, Veselé a Vrbové
• stravný lístok v hodnote 4,80 € za každú odpracovanú zmenu
• mzdové zvýhodnenie za poobednú zmenu (0,40 €/hod.) a nočnú prácu v súlade so Zákonníkom práce

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Ako uchádzačovi o zamestnanie Vám týmto prevádzkovateľ IS - Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o., 916 25 Potvorice 260, IČO: 43883419 oznamuje, že si Vami zaslané dokumenty eviduje v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka od konca roka, v ktorom bola prijatá Vaša žiadosť. Po uvedenej lehote budú Vaše osobné údaje mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Vami udelený súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať na adrese [email protected], tel. čísle: 0911/822994 alebo 032 7461313.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax vo výrobnom procese výhodou
  • manuálna zručnosť a schopnosť pracovať v tíme
  • technické myslenie
  • zodpovedný prístup k práci, dôslednosť, precíznosť
  • základná znalosť práce s PC
  • ochota a schopnosť pracovať vo viaczmennej prevádzke

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: 0911822 994, 032/7461 313
E-mail: poslať životopis
ID: 3965651  Dátum zverejnenia: 18.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 768 EUR/mesiac