Výrobný manipulant vo výrobe / iba 2 voľné miesta

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
od 650 Eur (základná zložka + osobné ohodnotenie ) + dochádzkový bonus + 13.ty plat + po skúšobnej dobe v prípade spokojnosti prehodnotenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia (skladovanie a príprava) s materiálom na úseku výroby s cieľom zabezpečiť plynulosť výroby bez prestojov
  • oboznámenie sa s denným plánom výroby a výrobnou zákazkou, kontrolovanie vyskladneného materiálu, sledovanie jeho spotreby, preverenie stavov medziprodukcie
  • kontrola zostatkového materiálu na pridelených pracoviskách
  • príprava vstupného materiálu pre výrobné linky
  • odvoz nespotrebovaného materiálu z liniek na prechodovú zónu spätného zaskladnenia po skončení výrobnej zákazky,
  • odvoz hotových výrobkov zo všetkých výrobných liniek na zónu k strečovaciemu automatu
  • nahlasovanie potreby údržby paletového vozíka
  • zodpovednosť za bezpečné skladovanie a presuny (materiálu, hotových výrobkov, balenia...)

  • práca na 15 zmenku (trojzmenný pracovný režim) / 37,5 hod. týždenný úväzok:
5 x RANNÁ - 2 dni voľna
5 x NOČNÁ - 2 dni voľna
5 x POOBEDNÁ - 2 dni voľna

  • BEZPLATNÁ DOPRAVA zabezpečená zo smerov Trebatice, Piešťany, Vrbové, Nové Mesto n/V
  • stabilné pracovné miesto
  • príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat v plnej výške podľa dosiahnutých výsledkov
  • transparentné odmeňovanie
  • stravné lístky v hodnote 4€
  • príspevok na regeneráciu
  • príspevok na zubára
  • mikulášske poukážky
  • 3 mesiace bez priepustky - deň voľna navyše
  • odmena za získanie zamestnanca
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • odmena za skoronehody
  • jubilejné narodeninové poukážky
  • zamestnanec kvartála
  • zamestnanec roka
  • cestovný príspevok
  • akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám prosím svoj životopis na [email protected], prípadne nás kontaktujte na uvedenom tel.čísle.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax na obdobnej pozícií vo výrobnej alebo logistickej spoločnosti
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • tímovosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovedný prístup k práci

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: 0911822 994, 032/7461 313
E-mail: poslať životopis
ID: 3625761  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 Eur (základná zložka + osobné ohodnotenie ) + dochádzkový bonus + 13.ty plat + po skúšobnej dobe v prípade spokojnosti prehodnotenie mzdy