Operátor výroby / doprava zabezpečená zo smerov Piešťany, Nové Mesto n/V, Veselé, Vrbové

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
720 EUR/mesiac(648 Eur základná zložka + 72 Eur osobné ohodnotenie) + po skúšobnej dobe navýšenie platu + 13. plat a každoročná valorizácia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba filtrov podľa štandardných pracovných postupov na poloautomatických zariadeniach
  • výstupná kontrola a balenie filtrov v súlade s internými predpismi
  • priebežné zaznamenávanie výkonov a kvality produkcie
  • dodržiavanie bezpečnostných pravidiel.

Práca na :
  • 15 zmenku (trojzmenný pracovný režim) / 37,5 hod. týždenný úväzok:
5 x RANNÁ - 2 dni voľna
5 x NOČNÁ - 2 dni voľna
5 x POOBEDNÁ - 2 dni voľna

  • DOPRAVA FIREMNÝMI AUTOBUSMI zabezpečená zo smerov Piešťany, Nové Mesto n/V, Veselé, Vrbové
  • stravný lístok v hodnote 4,30 € za každú odpracovanú zmenu
  • mzdové zvýhodnenie za poobednú zmenu (0,14 €/hod.) a nočnú prácu v súlade so Zákonníkom práce
  • bonus za nadproduktivitu
  • extra bonus za nadčasové hodiny na rannej a poobednej zmene v sobotu a v nedeľu nad rámec Zákonníka práce
  • jubilejné narodeninové poukážky
  • vernostný bonus
  • darček za 10 ročné pracovné jubileum
  • ocenenie Zamestnanec kvartála a Zamestnanec roka
  • Mikulášske poukážky
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • príspevok na ošetrenie u zubára
  • odmena za získanie zamestnanca
  • odmena za nahlásené skoro nehody a za zlepšovacie návrhy
  • rôzne akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám svoj životopis na adresu: [email protected].

Ako uchádzačovi o zamestnanie Vám týmto prevádzkovateľ IS - Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o., 916 25 Potvorice 260, IČO: 43883419 oznamuje, že si Vami zaslané dokumenty eviduje v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka odo dňa zaslania dokumentov. Po uvedenej lehote bude Vaša žiadosť, životopis, motivačný list a ostatná dokumentácia mechanicky zlikvidovaná (skartovaná).

Ako uchádzač o zamestnanie zaslaním dokumentov, a to napr. žiadosti o prijatie do pracovného pomeru dávate prevádzkovateľovi IS – Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o., 916 25 Potvorice 260, IČO: 43883419 súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov po dobu 1 roka odo dňa zaslania dokumentov. Po uvedenej lehote budú Vaše osobné údaje mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.Vami udelený súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať na adresu [email protected], tel. číslo: 0911/822994 alebo 032 7461313.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax z výrobnej spoločnosti vo viaczmennej prevádzke
  • zodpovedný prístup k práci, dôslednosť
  • manuálna zručnosť a tímovosť

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: 0911 822 994, 032 7461 313
E-mail: poslať životopis
ID: 3625760  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac