Operátor výroby - PLP / Termín nástupu si vieme dohodnúť podľa Vašej potreby

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 720 Eur + ďalšie príplatky a benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie (pretypovanie) a obsluha zariadení na výrobu filtrov (PLP)
- uvoľňovanie prvého dielu po výmene pracovnej zmeny a zvolenie postupu kontroly pri štarte zákazky podľa štartovacieho kontrolného listu
- kontrola kvality vyrobených dielov podľa príslušných predpisov vrátane vedenia záznamov o kvalite
- riadenie nezhodného dielu v zmysle platných postupov

- BEZPLATNÁ DOPRAVA zabezpečená zo smerov Piešťany, Vrbové, Nové Mesto n/V - ďalšie rozšírenie možné podľa nastupujúcich zamestnancov
- stabilné pracovné miesto
- príjemné pracovné prostredie
- 13. plat v plnej výške podľa dosiahnutých výsledkov
- kvartálne odmeny
- cestovný príspevok
- jubilejné narodeninové poukážky
- transparentné odmeňovanie
- stravné lístky v hodnote 4€
- odmeny za zlepšovancie návrhy
- mimoriadne odmeny
- akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám prosím svoj životopis na kariera@freudenberg-pm.com, prípadne nás kontaktujte na uvedenom tel.čísle.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.8.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- znalosť výrobnej techniky / technické myslenie a zdatnosť sú nevyhnutnosťou
- základná znalosť práce s PC je vítaná
- výborná koncentrácia, precíznosť a tímová spolupráca

Spoločnosť Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou silného nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku (www.freudenberg.com).
Naša divízia je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových filtrov pre automobilový priemysel, vrátane protipeľových a protizápachových (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o.
Potvorice 260
916 26 Potvorice

Kontakt

ID: 3380899   Dátum zverejnenia: 30.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 720 Eur + ďalšie príplatky a benefity spoločnosti