Servisný pracovník - Elektromechanik

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
Termín nástupu si vieme dohodnúť podľa Vašej potreby
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 Eur + ďalšie príplatky a benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba zariadení a starostlivosť o chod zariadení po elektrickej stránke
- samostatné prevádzanie opráv po elektrickej i mechanickej stránke a zabezpečenie využitia kapacity všetkých zariadení
- zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov, bezpečnostných predpisov pri prevádzaní vykonávaných prác
- zodpovednosť za odstránenie porúch vo výrobnom procese
- zodpovednosť za optimálne nastavenie stroja podľa predlohy
- zodpovednosť za bezpečné prevádzkovanie zariadení po elektrickej stránke podľa slovenskej legislatívy

- BEZPLATNÁ DOPRAVA zabezpečená zo smerov Piešťany, Vrbové, Nové Mesto n/V - ďalšie rozšírenie možné podľa nastupujúcich zamestnancov
- stabilné pracovné miesto
- príjemné pracovné prostredie
- 13. plat v plnej výške podľa dosiahnutých výsledkov
- kvartálne odmeny
- cestovný príspevok
- jubilejné narodeninové poukážky
- transparentné odmeňovanie
- stravné lístky v hodnote 4€
- odmeny za zlepšovancie návrhy
- mimoriadne odmeny
- akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

V prípade ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Z časového hľadiska však budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

- minimálne § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
- skúsenosti s prácou na pozícií Elektromechanika v priemyselnej výrobe je podmienkou
- skúsenosti s automaticky riadenými procesmi (PLC) sú výhodou
- zodpovedný prístup k práci, flexibilita
- manuálna zručnosť
- znalosť AJ, NJ výhodou
- ochota pracovať na 3, prípadne 4 zmeny

Spoločnosť Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou silného nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku (www.freudenberg.com).
Naša divízia je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových filtrov pre automobilový priemysel, vrátane protipeľových a protizápachových (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o.
Potvorice 260
916 26 Potvorice

Kontakt

ID: 3380808   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 Eur + ďalšie príplatky a benefity spoločnosti