Výrobný manipulant

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
od 720 EUR (základná zložka + osobné ohodnotenie) + ostatné príplatky + 13. plat + po skúšobnej dobe v prípade spokojnosti prehodnotenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedá za zásobovanie výrobných liniek (vstupný materiál, hotové výrobky, baliaci materiál a pod.)
  • zodpovedá za dodržiavanie skladového systému vo výrobe
  • zodpovedá za udržiavanie poriadku a definovaných hladín zásob materiálu vo výrobe
  • zodpovedá za bezpečné skladovanie a presuny (materiálu, hotových výrobkov, balenia a pod.)

Práca na :
• 15 zmenku (trojzmenný pracovný režim) / 37,5 hod. týždenný úväzok:
5 x RANNÁ - 2 dni voľna
5 x NOČNÁ - 2 dni voľna
5 x POOBEDNÁ - 2 dni voľna

• BEZPLATNÁ DOPRAVA zabezpečená zo smerov Trebatice, Piešťany, Vrbové, Nové Mesto n/V
• stabilné pracovné miesto
• príjemné pracovné prostredie
• 13. plat v plnej výške podľa dosiahnutých výsledkov
• transparentné odmeňovanie
• stravné lístky v hodnote 4€
• príspevok na regeneráciu
• príspevok na zubára
• mikulášske poukážky
• 3 mesiace bez priepustky - deň voľna navyše
• odmena za získanie zamestnanca
• odmena za zlepšovacie návrhy
• odmena za skoronehody
• jubilejné narodeninové poukážky
• zamestnanec kvartála
• zamestnanec roka
• cestovný príspevok
• akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám prosím svoj životopis na [email protected], prípadne nás kontaktujte na uvedenom tel.čísle.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do kolektívu hľadáme človeka, ktorý má schopnosť
  • tímovej spolupráce
  • pracovať i v noci
  • logického myslenia

Výhodou sú:
  • skúsenosti s prácou v systéme SAP
  • preukaz VZV

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3103547  Dátum zverejnenia: 17.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 720 EUR (základná zložka + osobné ohodnotenie) + ostatné príplatky + 13. plat + po skúšobnej dobe v prípade spokojnosti prehodnotenie mzdy