Operátor výroby - technik

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Potvorice 260, 916 26 Potvorice, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva obsluhu zariadenia,
  • vykonáva pretypovanie strojných zariadení,
  • odstraňovanie drobných porúch,
  • podáva návrhy na zlepšenie procesov,
  • upozorňuje na nedostatky (čistiaca služba, údržba, logistika, externé servisné firmy, školenia ... ).

Práca na 20 zmenku (37,5 hod. týždenný úväzok) - 8 hod. zmeny.
Striedanie cyklusov:
2x Ranná, 2x Poobedná, 2x Nočná – 3 dni voľna
2x Ranná, 3x Poobedná, 2x Nočná – 2 dni voľna
3x Ranná, 2x Poobedná, 2x Nočná – 3 dni voľna

  • stabilné pracovné miesto
  • príjemné pracovné prostredie
  • bezplatná doprava zo smerov Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Vrbové – Potvorice a späť
  • cestovný príspevok
  • 13. plat
  • kvartálne odmeny
  • transparentné odmeňovanie
  • stravné lístky v hodnote 4€
  • odmeny za zlepšovancie návrhy, mimoriadne odmeny
  • akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite prosím Váš životopis na: [email protected], príp. nás kontaktujte na uvedenom tel. čísle.
Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske alebo elektrotechnické

  • ukončené vzdelanie technického/strojárskeho/eletrotechnického zamerania
  • zodpovedný prístup k práci
  • samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail,
precíznosť, flexibilita, rozhodnosť
  • schopnosť riešiť technické problémy
  • tímová spolupráca
  • ochota ďalej sa vzdelávať
  • odolnosť voči stresu

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3072488  Dátum zverejnenia: 15.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou