Plánovač výroby s nemeckým jazykom

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice 260, 91625, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie dlhodobého a krátkodobého plánu výroby s optimálnym využitím výrobných zdrojov
- kontrola plnenia výrobného plánu a riešenie odchýlok
- kontrola a úprava kmeňových dát v SAP
- riešenie krízových situácií a eliminovanie nesprávnych a oneskorených dodávok zákazníkovi
- optimalizácia logistických procesov, riešenie odchýlok
- zodpovednosť za tok materiálu, polotovarov a hotových výrobkov od príjmu objednávky po doručenie k zákazníkovi
- zodpovednosť za optimálny stav zásob a ich vedenie v SAP
- zodpovednosť za plánovanie pokusných zákaziek
- komunikácia s dodávateľmi polotovarov a zákazníkmi
- vykonávanie pravidelných inventúr
- vytváranie prognóz pre finančné oddelenie a vedenie spoločnosti

- Práca v medzinárodnej spoločnosti so 167 ročnou históriou
- Atraktívne finančné ohodnotenie
- Podpora vzdelávania a kariérneho rastu (aj medzinárodne)
- Podpora darcov krvi, príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa
- Pružný pracovný čas
- Rôzne akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- Príspevok na regeneráciu, prenájom telocvične
- Nadštandardná lekárska prehliadka
- Narodeninový poukážka
- Home office
- Sick days
- Pravidelný teambuilding

V prípade záujmu nám pošlite Vaše CV na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky, za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Táto pozícia sa spája s transferom výroby z Nemecka do Potvoríc. Súčasťou plánu zaškolenia je zaškolenie v Nemecku po dobu cca. 2 mesiacov. S tým sa spája nevyhnutnosť ochoty cestovať a stráviť istý čas v zahraničí. Medzi ďalšie požiadavky patria dobré organizačné, komunikačné zručnosti, flexibilita, schopnosť zvládať stresové situácie a stanoviť si priority.
- skúsenosti s prácou v priemyselnej výrobe, skúsenosti s plánovaním výroby výhodou
- znalosť logistických procesov a spôsobov riadenia výroby výhodou
- nemecký jazyk aktívne podmienkou

Spoločnosť Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou silného nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku (www.freudenberg.com).
Naša divízia je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových filtrov pre automobilový priemysel, vrátane protipeľových a protizápachových (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o.
Potvorice 260
916 26 Potvorice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Minďarová
Tel.: 032/7461325
E-mail: poslať životopis
ID: 1954912   Dátum zverejnenia: 6.9.2017