Servisný pracovník - Elektromechanik

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Potvorice 260, 916 25, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba zariadení a starostlivosť o chod zariadení po elektrickej stránke
- samostatné prevádzanie opráv po elektrickej i mechanickej stránke a zabezpečenie využitia kapacity všetkých zariadení
- zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov, bezpečnostných predpisov pri prevádzaní vykonávaných prác
- zodpovednosť za odstránenie porúch vo výrobnom procese
- zodpovednosť za optimálne nastavenie stroja podľa predlohy
- zodpovednosť za bezpečné prevádzkovanie zariadení po elektrickej stránke podľa slovenskej legislatívy

- stabilné pracovné miesto
- zaujímavé osobné ohodnotenie
- doprava zdarma zo smerov Piešťany, Vrbové, Nové Mesto nad Váhom
- cestovný príspevok
- kvartálne odmeny
- 13. plat
- transparentné odmeňovanie
- stravné lístky v hodnote 4€
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- vzdelávanie
- akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- množstvo iných zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

podmienka
2

- minimálne § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
- skúsenosti s prácou na pozícií Elektromechanika v priemyselnej výrobe min. 2 roky – podmienka
- skúsenosti s automaticky riadenými procesmi (PLC) - výhodou
- ochota pracovať na štyri zmeny
- zodpovedný prístup k práci, flexibilita
- manuálna zručnosť
- znalosť AJ, NJ výhodou

Spoločnosť Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou silného nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku (www.freudenberg.com).
Naša divízia je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových filtrov pre automobilový priemysel, vrátane protipeľových a protizápachových (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o.
Potvorice 260
916 25 Potvorice
ID: 1144728   Dátum zverejnenia: 16.4.2018