Servisný pracovník - Elektromechanik

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Potvorice 260, 916 25, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • údržba zariadení a starostlivosť o chod zariadení po elektrickej stránke
  • samostatné prevádzanie opráv po elektrickej i mechanickej stránke a zabezpečenie využitia kapacity všetkých zariadení
  • zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov, bezpečnostných predpisov pri prevádzaní vykonávaných prác
  • zodpovednosť za odstránenie porúch vo výrobnom procese
  • zodpovednosť za optimálne nastavenie stroja podľa predlohy
  • zodpovednosť za bezpečné prevádzkovanie zariadení po elektrickej stránke podľa slovenskej legislatívy

  • stabilné pracovné miesto
  • zaujímavé osobné ohodnotenie
  • doprava zdarma zo smerov Piešťany, Vrbové, Nové Mesto nad Váhom
  • cestovný príspevok
  • kvartálne odmeny
  • 13. plat
  • transparentné odmeňovanie
  • stravné lístky v hodnote 4€
  • odmeny za zlepšovacie návrhy
  • vzdelávanie
  • akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
  • množstvo iných zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

podmienka

Počet rokov praxe

2

  • minimálne § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
  • skúsenosti s prácou na pozícií Elektromechanika v priemyselnej výrobe min. 2 roky – podmienka
  • skúsenosti s automaticky riadenými procesmi (PLC) - výhodou
  • ochota pracovať na štyri zmeny
  • zodpovedný prístup k práci, flexibilita
  • manuálna zručnosť
  • znalosť AJ, NJ výhodou

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Schmelcerová
Tel.: +421911822994
E-mail: poslať životopis
ID: 1144728  Dátum zverejnenia: 16.4.2018