Čašník

FreshBox s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 3756/10, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1 250 EUR/mesiacnástupná mzda čašník je od 950€ netto . Finálna mzda je závislá od predchádzajúcich skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Čašník:

  • Obsluha zákazníkov a zabezpečenie kvalitnej služby
  • Príprava nápojov a jedál
  • Objednávanie a účtovanie hostí
  • Udržiavanie čistoty na pracovisku

 pracovná doba pre pozíciu Čašník je od 10:00 do 22:00.Pracuje sa krátky- dlhý týždeň

  • Pridajte sa k nášmu mladému pracovnému tímu, ktorý vám ponúka skvelé pracovné prostredie a príjemnú atmosféru.
  • Nemusíte sa starať o pracovné oblečenie, pretože vám ho zabezpečíme my.
  • Užívajte si vynikajúce jedlá a nápoje, ktoré vám hradíme našou stravovacou politikou.
  • Ak sa chcete stále zlepšovať a rozvíjať svoje zručnosti, máte u nás príležitosť na odborné vzdelávanie a školenia.
  • Navyše, v našej reštaurácii budete mať vždy prístup k zaujímavým a  zákazníkom, čo vám poskytne možnosť vytvoriť si nové kontakty a získať nové skúsenosti.

Informácie o výberovom konaní

V prípade viac informácií kontaktovať :0911100548

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • Asertivita a tímová spolupráca
  • Spoľahlivosť a zmysel pre poriadok
  • Prezentačné schopnosti a znalosť ponúkaných nápojov a jedál
  • Prijemné vystupovanie a chuť pracovať
  •  komunikatívnosť, empatia, riešenie konfliktov

Exkluzívna služba FreshBox umožňuje reštauráciám aj fyzickým osobám objednať si čokoľvek z nášho sortimentu priamo domácností a reštaurácií. FreshBox potvrdzuje našu povesť a pre zákazníkov sme synonymom kvality a profesionálneho prístupu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Mrkvová
Tel.: +421901902388
E-mail: poslať životopis
ID: 4566891  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac