Vodič

FreshBox s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 7210, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Od 1 100 EUR/mesiac-po skúšobnej dobe navýšenie mzdy o 250€ netto -všetko nad rámec fondu pracovného času (nadčas ) preplácané 7€/h netto -v prípade práce na živnosť je nástupná mzda 1500€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru na dodávke s nosnosťou do 3,5 tony, zásobovanie gastro zariadení a domácností
- práca a zodpovednosť za tovar
- nakladanie tovaru v sklade a vykladanie na prevádzke
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť
-pracovná doba od Po do Pia každá druhá sobota

- mladý dynamický kolektív
- zamestnanecká zľava na všetok sortiment
-pitný režim (káva, čaj, minerálky)
-príspevok na stravu
-zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
-všetko nad rámec fondu pracovného času (nadčas ) preplácané 7€/h netto

Vzhľadom na veľký počet životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedných a flexibilných kandidátov na dlhodobú spoluprácu. Práca si vyžaduje fyzickú zdatnosť a vodičský preukaz typu B.

Exkluzívna služba FreshBox umožňuje reštauráciám aj fyzickým osobám objednať si čokoľvek z nášho sortimentu priamo domácností a reštaurácií. FreshBox potvrdzuje našu povesť a pre zákazníkov sme synonymom kvality a profesionálneho prístupu.
ID: 4453198  Dátum zverejnenia: 23.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac