Можливість для людей з України

Skladník

FreshBox s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 7210, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
9 EUR/hod.-Možnosť pracovať na TPP, brigádne alebo na živnosť. Nástupný plat 7€netto po zaškolení 8€ netto, v prípade živnosti od 8€. Konečná mzda je závislá podľa odpracovaných hodín a od predchádzajúcich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného  skladníka do nášho tímu na nočnú zmenu. Ide o prácu v sklade predovšetkým o vychystávanie, produktov
-pracuje sa 5- 6 dní v týždni . Dni podľa dohody
-práca je na nočné smeny od 17:00 - cca 8-10h

Відкрита вакансія для відповідального працівника на склад, до нашої команди на нічну зміну. Працювати на складі з продуктами харчування : збирати замовлення на кафе та ресторани.
- Працюємо мінімально 5-6 днів на тиждень
( субота завжди вихідний)
- Робота є в нічну зміну від 17:00 приблизно
8-10 годин в зміну
- Оплата праці 7€ на годину

Пільги для працівників:
- питний режим ( вода, чай, кава)
- система винагород
- знижки для працівників на весь асортимент товару
Вимоги до працівників:
⁃ бути відповідальним на робочому місці
⁃ На посаду підходять із закінченням середньої школи
Для додаткової інформації звертайтесь за телефоном:
+421951317459 - ( Вікторія)
+380683446329( Viber)

  • U nás sa nebudeš musieť obávať dehydratácie! Máme pre teba pripravený skvelý pitný režim.
  • Okrem základnej mzdy ťa budeme odmeňovať aj za tvoje výkony a tvrdú prácu.
  • Určite oceníš zamestnaneckú zľavu na všetok tovar, ktorý máme v ponuke.
  • Sme flexibilní v rámci pracovných časov a vieme sa prispôsobiť tvojim potrebám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

  • Hľadáme kolegu na dlhodobú  spoluprácu
  • Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
  • Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
  • Časová flexibilita a dostupnosť
  • Bezúhonnosť a čistý trestný register
  • Minimálne základné vzdelanie

Exkluzívna služba FreshBox umožňuje reštauráciám aj fyzickým osobám objednať si čokoľvek z nášho sortimentu priamo domácností a reštaurácií. FreshBox potvrdzuje našu povesť a pre zákazníkov sme synonymom kvality a profesionálneho prístupu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Mrkvová
Tel.: +421901902388
E-mail: poslať životopis
ID: 4304722  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.