Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Skladník

FreshBox s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 7210, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
8 EUR/hod.Konečná mzda je závislá od počtu odpracovaných hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 nových šikovných kolegov do skladu:)
Tvojou náplňou prace bude hlavne príprava potravinového tovaru ovocie a zelenina a suchého potravinového tovaru .
- príprava tovaru podľa dodacieho listu na expedíciu do domácností a gastroprevádzok
- manipulácia s tovarom

-nástupná mzda je od 7€/h netto pre suchý sklad a pre zeleninový je to 6€/h netto
-30% zľava na všetok sortiment
-neobmedzený pitný režim (káva, čaj, minerálky)
-zabezpečené firemné stravovanie v kantíne
- práca je len na nočnú zmenu (podľa stanoveného rozpisu vopred )od Ne do Pia od 17:00 cca 8,5-10h smena podľa práce .

Vzhľadom na veľký počet životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

- predchádzajúce skúsenosti v sklade sú výhodou nie podmienkou
- spoľahlivosť, zodpovednosť a dochvíľnosť
- potravinársky preukaz je podmienkou

Exkluzívna služba FreshBox umožňuje reštauráciám aj fyzickým osobám objednať si čokoľvek z nášho sortimentu priamo domácností a reštaurácií. FreshBox potvrdzuje našu povesť a pre zákazníkov sme synonymom kvality a profesionálneho prístupu.
ID: 4048630  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.