Teamleader Vodičov

FreshBox s.r.o.

Miesto práce
Boľkovská osada 386, Boľkovce-Boľkovská osada, Lučenec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru na dodávke s nosnosťou do 3,5 tony, zásobovanie gastro zariadení a domácností
-plánovanie trasy vodičom
-pravidelné trasy jazdenia
-starostlivosť o vozový park
- dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť

- mladý dynamický kolektív
- zamestnanecká zľava na všetok sortiment
-pitný režim (káva, čaj, minerálky)
-Gastrolístky v hodnote 4e
-zvýšenie platu po skúšobnej dobe o 150e

Vzhľadom na veľký počet životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedných a flexibilných kandidátov na dlhodobú spoluprácu. vodičský preukaz typu B podmienka

Už od roku 2008 sa ako rodinná firma sústreďujeme na zásobovanie najlepších reštauračných zariadení po celom Slovensku. Exkluzívna služba FreshBOX umožňuje už aj fyzickým osobám objednať si čokoľvek z nášho sortimentu priamo do domácností. FreshBOX potvrdzuje našu povesť a pre zákazníkov sme synonymom kvality a profesionálneho prístupu.

Ferienčíková 7
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 4030208  Dátum zverejnenia: 5.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac