Skladník

FreshBox s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 7210, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacKonečná mzda je závislá od počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Hľadáme zodpovedného skladníka na nočnú zmenu
-Vychystávanie tovaru do domácností a reštaurácií
-zodpovednosť za vychystaný tovar
- Zabezpečovanie, kontroly, kompletizácie objednávok

Možnosť pracovať na dohodu nástupný plat je 5e/netto po zaškolení možnosť na 6e alebo 7e/netto (v prípade dohody mzda vyplácaná týždenne)
-mesačné odmeny na základe výkonu
-30% zľava na všetok sortiment
-neobmedzený pitný režim (káva, čaj, minerálky)
-zabezpečené firemné stravovanie v kantíne

Treba uviesť do poznámky či máte záujem o prácu na dohodu alebo Tpp . Vzhľadom na veľký počet životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúce skúsenosti v sklade sú výhodou
- spoľahlivosť, zodpovednosť a dochvíľnosť
- potravinársky preukaz je podmienkou

Už od roku 2008 sa ako rodinná firma sústreďujeme na zásobovanie najlepších reštauračných zariadení po celom Slovensku. Exkluzívna služba FreshBOX umožňuje už aj fyzickým osobám objednať si čokoľvek z nášho sortimentu priamo do domácností. FreshBOX potvrdzuje našu povesť a pre zákazníkov sme synonymom kvality a profesionálneho prístupu.

Ferienčíková 7
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Mrkvová
Tel.: +421901902388
E-mail: poslať životopis
ID: 3873396  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac