Reagujte bez životopisu

Pomocná sila do výrobne moderných lahôdok v Zamostí v Trenčíne

Fresh snack (ZELIREND s.r.o.)

Miesto práce
Zlatovská, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
1 200 - 1 500 EUR/mesiacOdmeňovaní bonus od 100€ mesiac a možnosť navýšenie mzdy po zaškolení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba lahôdok studenej kuchyne (chlebíčkov, mís, obložených bagiet)
- práca so surovinami, krájanie, umývanie, spracovanie
- spolupráca s ostatnými vo výrobe na výrobnom postupe lahôdok
- zodpovednosť za dodržiavanie jednotlivých postupov výroby a kvality produktov
- dodržiavanie hygienických štandardov
- kontrola a udržiavanie poriadku vo výrobe a dodržiavanie HACCP postupov

Pracovná doba: 4:00 - 12:00 (možnosť pracovať v sobotu) - do zaučenia práca v sobotu potrebná. Potrebné rátať so skorým ranným začiatkom.

- 30 % zľava na produkty z výroby
- príplatok za prácu v soboty
- práca v mladom kolektíve
- stabilná a garantovaná mzda
- mesačné odmeny od 100€ z obratu
- navýšenie mzdy po zaškolení

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky - 0908662209
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť naučiť sa nové veci
- dôslednosť a kreativita
- samostatnosť
- skúsenosti v gastronómii sú vítané
- hygienické minimum alebo potreba spraviť si ho do 3.mesiacov
- potravinársky preukaz

Značka FRESH SNACK prináša moderné a chutné lahôdky vo forme chlebíčkov, obložených mís. Prinášame zákazníkovi 100% servis v oblasti cateringovych služieb.
ID: 4106808  Dátum zverejnenia: 20.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac