Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár/Kuchárka do reštaurácie v centre mesta

Fresco, s. r. o.

Miesto práce
Jozefa Vuruma 5, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 9 EUR/hod.uvedená mzda v čistom (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej reštaurácie v centre mesta Žilina hľadáme do týmu KUCHÁRA/kuchárku s praxou.
Práca v reštaurácií s 16 ročnou tradíciou, zameraná najmä na TALIANSKU KUCHYŇU.

Na smene 2 kuchári + 8hodinový kuchár + pizzér + pomocná sila.

Náplň práce:

  • príprava denného menu
  • A la Carte (cestoviny, šaláty, risotto, grill)
  • zodpovednosť za chod kuchyne
  • Objednávky tovaru

Nástup možný ihneď.
Plat po dohode podľa skúseností od 8 do 10 eur/hod v čistom.
TPP samozrejmosťou.
V prípade záujmu volajte p. Pavlíkovej na tel.č. 0910 960 303

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Kaviarne a reštaurácie v Žiline.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Michaela Mráziková
Tel.: +421910960303
E-mail: poslať životopis
ID: 4314249  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.