Junior špecialista kontrolingu a reportingu

FREQUENTIS Solutions & Services s. r. o.

Karadžičova 8, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda začína od 1700€/mesiac. Vo finálnej dohodnutej mzde zohľadíme doterajšie skúsenosti a kvalifikáciu uchádzačky/-ča.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Podpora pri príprave podkladov pre mzdy

• Spracovanie dochádzky, dochádzkového systému SAP, komunikácia so zamestnancami

2. Zodpovedná za prípravu podkladov pre projektový kontroling

• Komunikácia s vedúcimi, vytváranie sales orderov a ich spracovanie
• Príprava projektových reportov
• Zozbieranie podkladov pre vystavené faktúry a ich následné sťahovanie
• Komunikácia v anglickom jazyku do sídla spoločnosti
• Podpora účtovného oddelenia (audit, štatistický úrad...)

3. Administratívna podpora

• Príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom
• Home office, flexibilná pracovná doba
• Možnosť profesionálneho rastu
• Odborné, jazykové a soft-skills školenia
• Referral program pre úspešných kandidátov
• Občerstvenie na pracovisku, firemné a tímové akcie (raňajky, vianočný večierok a darčeky, teambuildingy)
• Multisport karta
• Príspevky na dôchodkové sporenie (DDS)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

• Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• Analytické schopnosti so zmyslom pre detail
• Zmysel pre zodpovednosť a schopnosť pracovať v kolektíve
• Úprimnosť, lojalita a diskrétnosť
• Proaktivita
• Ochota vzdelávať sa a rozvíjať doterajšie vedomosti

Our Bratislava-based company FREQUENTIS Solutions & Services is part of the Austrian FREQUENTIS group (www.frequentis.com). We are a leading global supplier of communication and information solutions for safety-critical applications, such as for air traffic control towers, public safety control rooms (112) or air defense forces. Our mission-critical solutions cover diverse areas, such as telephony and radio communication, Geographical Information Systems (GIS), incident and resource management, video surveillance and automatic video analytics.

FREQUENTIS Solutions & Services is specialized in software development and project delivery. Together with our parent company we are developing FREQUENTIS’ next generation control room solutions, using state-of-the-art technologies and processes. Our delivery teams then deploy those solutions at our customers around the globe, with responsibility for commercial and technical project management, engineering and quality assurance.

To grow our team, we are constantly looking for talents in all these fields. Our company offers an interesting and challenging technical environment, a people-focused culture with the emphasis on a good work-life-balance and, if desired, a long-term development and career opportunities.

For our customers, lives may be at stake and seconds count. Our solutions thus need to be developed to the highest standards when it comes to usability and reliability. Safety is what guides us from the first designs till the final tests of any of our solutions. If those are the kinds of challenges that excite you, then you have come to the right place!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Lajchová
Tel.: +421902279575
E-mail: poslať životopis
ID: 4674612  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac