Можливість для людей з України

Startup Java Backend Developer - Medior

Frendu s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 300 EUR/mesiacOdmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecnou náplňou zamestnania je návrh, vývoj, optimalizácia a integrácia backendových funkcií aplikácie navrhnutej pre hľadanie priateľov. Práca vyžaduje blízku spoluprácu so zvyškom developerského tímu.

Firma je v rannej fáze založenia a vďaka tomu majú jej pracovné pozície veľký potenciál pre kariérny rast.
Našou najväčšou prednosťou je úzky kolektív mladých perspektívnych pracovníkov so spoločným cieľom. Otvorená komunikácia, produktívny prístup k riešeniu problémov a kontinuálna tvorba zdravého, pozitívneho pracovného prostredia, sú niektoré z našich najdôležitejších záujmov.
Disponujeme modernými kanceláriami priamo v centre Košíc zariadenými v atypickom štýle, ktorý kombinuje prácu so zábavou a umožňuje medzi robotou oddychovať hraním hier na najnovších konzolách, alebo sledovaním Netflixu so spolupracovníkmi.
Na konci pracovného dňa sa často radi stretávame pri variete firemných teambuildingových aktivít, či v jednom z našich obľúbených Košických podnikov.
Myslíme aj na zdravie a keďže naše zamestnanie zväčša zahŕňa veľa sedenia, kolegom taktiež ponúkame voľný vstup do fitka pod dohľadom osobného trénera.
Pracovná doba je veľmi ohybná a určená vami.
Pre akékoľvek ďalšie informácie ohľadom pozície nás kontaktujte na emaile [email protected] a radi sa vám čo najskôr ozveme s odpoveďou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java Spring Boot - Mierne pokročilý
AWS S3 Bucket - Mierne pokročilý
WebSocket - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Frendu s.r.o., založená v Košiciach, je startup zameraný na softvérový development v sfére sociálnych sietí.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4422831  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac