Logo FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Nastavovač vstrekolisov - Automotive

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Belgicka, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 760 EUR/mesiacFinálne mzdové podmienky budú závislé od odbornej úrovne kandidáta, výnimočné skúsenosti, ktoré hľadáme sme ochotní výnimočne ohodnotiť. K dohodnutej základnej mzde prislúcha mesačná odmena do max. výšky 10 % zo mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých ľudí, ktorí majú záujem pracovať na pozícii Nastavovač vstrekolisov - Automotive. Naša firma ponúka zaujímavé pracovné prostredie a možnosti rastu a rozvoja.

  • Príprava a kontrola formy, príprava príslušenstva k formám a vstrekolisom
  • Zapájanie médií na forme / spustenie vstrekolisu
  • Príprava hláv pre roboty / nastavenie robotov (automatizácie)
  • Príprava pracoviska pred spustením výroby
  • Uvoľňovanie výroby/ posudzovanie kvality produktu podľa predpísaného postupu a dokumentácie
  • Neustále zlepšovanie procesov vo výrobe, analýza procesných dát, nastavenie tolerancií dynamických parametrov
  • Identifikácia príčin, problémov a ich odstránenie
  • Starostlivosť o zverené stroje a zariadenia
  • Starostlivosť o zverené náradie, nástroje
  • Autonómna údržba zariadení
  • Neustále zlepšovanie procesov vo výrobe, práca so SMED, DOE
  • Vedenie dokumentácie vo vyžadovanom rozsahu v písomnej forme na PC
  • Zodpovednosť iniciovať opravu a údržbu

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Nastavovanie a kontrola kvality výroby
  • Práca s výrobnými strojmi a zariadeniami

Pracovná doba:

  • 8-hodinová pracovná zmena s možnosťou nadčasov
  • Pracovný týždeň od pondelka do piatku

  • Máme pre teba firemnú jedáleň a bufet s pestrou ponukou, takže sa nemusíš starať o stravu počas pracovnej doby.
  • Benefit pitný režim 2+2 ti zabezpečí teplé aj chladené nápoje počas celého dňa.
  • Môžeš sa tešiť na mesačnú variabilnú zložku až do výšky 10 %,
  • Okrem toho ti ponúkame finančnú odmenu pri pracovných jubileách a odmenu za odporúčanie nového kolegu vo výške 400 EUR.
  • Naše novoročné tomboly ťa prekvapia hodnotnými cenami, ako sú spotrebiče a poukážky.
  • Vianočné poukážky a darček ťa určite potešia a osladia predvianočný čas.
  • V našom závode ťa čaká atraktívna novovybudovaná co-working a chill out zóna, kde si môžeš oddýchnuť a relaxovať.
  • Teambuildingové aktivity, ako napríklad bowling alebo pizza party, ti pomôžu spoznať tvojich kolegov a upevniť pracovné vzťahy.
  • Zabezpečujeme pre teba aj ďalšie benefity, ktoré ti umožnia pracovať v príjemnom a pohodlnom prostredí.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Požadujeme zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

nastavovanie/programovanie vstrekolisov a robotov vo výrobe plastov

Počet rokov praxe

3

  • Predošlá viacročná skúsenosť s nastavovaním vstrekolisov v plastovej výrobe
  • Znalosť procesu vstrekovania plastov a skúsenosť so vstrekolismi Engel, KraussMaffei, Arburg
  • Skúsenosť s nastavovaním 2K vstrekolisov
  • Komunikačné a jasné vyjadrovacie schopnosti v slovenskom jazyku
  • Komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku je výhodou
  • Samostatnosť pri vykonávaní pracovných úloh
  • Schopnosť pracovať v tíme a mať spoločnú zodpovednosť za výsledok práce a kvalitný produkt
  • Chuť učiť sa nové veci a zvyšovať svoju odbornú úroveň
  • Ochota a zdravotné predpoklady pracovať v zmenovej prevádzke (vrátane nočnej práce) bez víkendov
  • Ochota pracovať nadčas v prípade potreby
  • Znalosť automotive prostredia a jeho požiadaviek
  • Vyštudované odborné stredné vzdelanie v oblasti strojárstva alebo plastových materiálov
  • Zručnosť s obsluhou počítača a základné znalosti technického kreslenia
  • Precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť a flexibilita
  • Pracovitosť, pozitívny prístup a ochota pomôcť kolegom
  • Máš skúsenosti s vstrekovaním plastov? Príď k nám do tímu!

Už takmer 50 rokov budujeme povesť prémiového európskeho dodávateľa inovatívnych a často zložitých plastových automobilových komponentov.

Naším nosným výrobným programom je spracovanie plastov v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi, ktoré pozostávajú zo špeciálnych operácií ako je mokré nanášanie farieb, digitálna potlač, flokovanie, ultrazvukové zváranie a finálna montáž. Naše výrobky nájdete prevažne v interiéri automobilov ako ovládacie prvky prístrojovej dosky, vnútorné dverové panely, stredové konzoly, odkladacie skrinky a iné systémy poskytujúce komfort a vizuálny zážitok počas jazdy autom.

Vyrábame v piatich výrobných závodoch v štyroch krajinách Belgicko, Francúzsko, Česká republika a Slovensko pre zvučné automobilové značky ako Porsche, Audi, Jaguar Land Rover, VW a Volvo.

Náš výrobný závod sídli v Trnave kde momentálne zamestnávame 130 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Tóthová
Tel.: +421917872080
E-mail: poslať životopis
ID: 4817192  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 760 EUR/mesiac