Procesný inžinier - Junior

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Fremach Trnava S.r.o., Belgicka, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda sa bude odvíjať od skúseností a znalostí a bude predmetom individuálnej ponuky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, mladého inžiniera, ktorý len nedávno úspešne ukončil 2. alebo 3. stupeň technického VŠ vzdelania v odboroch príbuzných k materiálovému inžinierstvu/technickým materiálom, výrobným technológiám, strojárskym technológiám/materiálom a podobne.

Ak je tvoje technické vzdelanie obohatené o praktické skúsenosti získané počas štúdia, prípadne krátko po ňom v priemyselnej výrobe/v oblasti spracovania plastov budeš pre nás ešte o kúsok zaujímavejší kandidát.

Ak si motivovaný ďalej sa vzdelávať, získavať praktické skúsenosti a profesne rásť v oblasti inžinieringu, technológie a procesu spracovania plastov a chceš sa naučiť všetko od A po Z od výroby, nastavenia stroja, tvorbu postupov a špecifikácii až po komplexnejšie inžinierske úlohy tak nám rovno zašli životopis (slovenčina+angličtina) a je viac než pravdepodobné, že Ťa pozveme na osobné stretnutie.

Okrem vzdelania a chuti učiť sa budeme potrebovať, aby si dokázal komunikovať v anglickom jazyku na úrovni min. B1 / ideálne B2 (v prípade, že tvoj mentor bude zahraničný kolega) a mal by si bezproblémov zvládať prácu s MS Office a vedieť používať bežné Google aplikácie.

Hľadáme aktívneho, energického, do istej miery samostatného a praktického "hands on" človeka, ktorý nečaká, že informácie a know-how k nem prídu samé, ale pátra, hľadá, pýta sa, počúva, spája si súvislosti a rád skúša nové veci.

Ak Ťa nájdeme o ostatné sa už postaráme :)

• Firemná jedáleň + bufet s pestrou ponukou
• Benefit pitný režim 2+2 (nápoje teplé aj chladené)
• Mesačná variabilná zložka
• Finančná odmena pri pracovných jubileách
• Odmena za odporúčanie nového kolegu vo výške 400 EUR
• Novoročná tombola s hodnotnými cenami (spotrebiče, poukážky, ..)
• Vianočné poukážky a darček
• Atraktívna co-working a chill out zóna priamo na pracovisku
• Príležitosti pre kariérny rast + možnosť zapájať sa do medzinárodných
projektov skupiny Fremach

Bližšie informácie k benefitom radi predstavíme na pohovore.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všetko doležité bolo uvedené vyššie v popise o náplni práce.

Čím viac splnených podmienok tým ľahší začiatok kariéry :)

Už takmer 50 rokov budujeme povesť prémiového európskeho dodávateľa inovatívnych a často zložitých plastových automobilových komponentov.

Naším nosným výrobným programom je spracovanie plastov v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi, ktoré pozostávajú zo špeciálnych operácií ako je mokré nanášanie farieb, digitálna potlač, flokovanie, ultrazvukové zváranie a finálna montáž. Naše výrobky nájdete prevažne v interiéri automobilov ako ovládacie prvky prístrojovej dosky, vnútorné dverové panely, stredové konzoly, odkladacie skrinky a iné systémy poskytujúce komfort a vizuálny zážitok počas jazdy autom.

Vyrábame v piatich výrobných závodoch v štyroch krajinách Belgicko, Francúzsko, Česká republika a Slovensko pre zvučné automobilové značky ako Porsche, Audi, Jaguar Land Rover, VW a Volvo.

Náš výrobný závod sídli v Trnave kde momentálne zamestnávame 130 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4669363  Dátum zverejnenia: 26.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac