Procesný technológ vstrekovania plastov

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Fremach Trnava S.r.o., Belgicka, Trnava
Termín nástupu
ihneď
2 400 EUR/mesiacFinálna mzda sa bude odvíjať od skúseností a znalostí a bude predmetom individuálnej ponuky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu - TECHNOLÓGA teoreticky aj prakticky veľmi skúseného v oblasti procesov VSTREKOVANIA PLASTOV (proces, technológia, materiály)

Ak máš niekoľkoročnú preukázateľnú prax v tejto oblasti a chceš sa stať kľúčovou postavou v našom primárnom biznise, radi sa s tebou zoznámime osobne.

Ako hlavný technológ budeš u nás zodpovedný za:

• Riadenie technologických a výrobných procesov na úseku
vstrekolisovne (nové projekty, séria, automatizácia)
• Nastavenie funkčného procesu automatickej centrálnej distribúcie
materiálov
• Navrhovanie a implementáciu komplexných riešení pre automatizáciu
výrobných procesov na vstrekolisovni (optimalizácia layoutu,
robotizácia pracovísk existujúcich aj nových)
• Proces návrhu a výberu nových zariadení a nástrojov vrátane
technickej a organizačnej komunikácie s dodávateľmi
• Vypracovanie štúdie vyrobiteľnosti nových produktov
• Vzorkovanie foriem - úpravy, dokumentovanie, dohľad, školenie
pracovníkov na pracovné a skúšobné návody
• Podporu sériových nastavovačov pri problémoch v sériovej výrobe
ako aj ich neustále vzdelávanie v oblasti vstrekovania plastov
• Inžiniersku podporu interných teamov pri nábehu nových projektov
• Vykonávanie drobných opráv a analýz chybovosti strojov, foriem,
periférnych zariadení, prestojov a výkonu zariadení
• Vypracovávanie pracovných postupov, prevádzkových pokynov,
nastavovacích predpisov a zabezpečenie školení
• Aktívna spolupráca pri tvorbe/úpravách FMEA, kontrolných a
baliacich inštrukcií

• Firemná jedáleň + bufet s pestrou ponukou
• Benefit pitný režim 2+2 (nápoje teplé aj chladené)
• Mesačná variabilná zložka do 10 %
• Finančná odmena pri pracovných jubileách
• Odmena za odporúčanie nového kolegu vo výške 400 EUR
• Novoročná tombola s hodnotnými cenami (spotrebiče, poukážky, ..)
• Vianočné poukážky a darček
• Atraktívna co-working a chill out zona priamo na pracovisku
• Príležitosti pre kariérny rast + možnosť zapájať sa do medzinárodných
projektov skupiny Fremach

Bližšie informácie k benefitom radi predstavíme na pohovore.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky - kľúčové budú viacročná preukázateľná prax a jazykové schopnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

VŠ vzdelanie technického smeru
Viacročné skúsenosti a prax v oblasti vstrekovania plastov na rovnakej alebo podobnej pozícii sú nevhnutný predpoklad
Základné znalosti automotive štandardov
Prehľad a znalosti základných metód kvality a lean
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je nutný
Nemecký jazyk môže byť výhodou
PC znalosti (MS Office + Google aplikácie)
Skúsenosti s automatizovaním procesov
Skúsenosti s robotmi (ABB, Fanuc)

Už takmer 50 rokov budujeme povesť prémiového európskeho dodávateľa inovatívnych a často zložitých plastových automobilových komponentov.

Naším nosným výrobným programom je spracovanie plastov v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi, ktoré pozostávajú zo špeciálnych operácií ako je mokré nanášanie farieb, digitálna potlač, flokovanie, ultrazvukové zváranie a finálna montáž. Naše výrobky nájdete prevažne v interiéri automobilov ako ovládacie prvky prístrojovej dosky, vnútorné dverové panely, stredové konzoly, odkladacie skrinky a iné systémy poskytujúce komfort a vizuálny zážitok počas jazdy autom.

Vyrábame v piatich výrobných závodoch v štyroch krajinách Belgicko, Francúzsko, Česká republika a Slovensko pre zvučné automobilové značky ako Porsche, Audi, Jaguar Land Rover, VW a Volvo.

Náš výrobný závod sídli v Trnave kde momentálne zamestnávame 130 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4669258  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac