Technik plastov - Nastavovač vstrekolisov

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 450 EUR/mesiacZákladná mzda bude závisieť aj od skúseností a predošlej odbornej praxe na rovnakej pozícii (napr. schopnosť obsluhy len malých alebo len veľkých vstrekolisov, schopnosť obsluhy oboch, pokročilá skúsenosť s nastavovaním, atď. ) Dochádzkový bonus 70 EUR mesačne Výkonnostný bonus 10 % z dosiahnutej mesačnej brutto mzdy Príplatky nočné, poobedné, víkendové nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za správne nastavenie parametrov vstrekolisu a ďalších prídavných zariadení podľa predpisu a špecifikácie výrobku
• Vykonávať spustenie strojov a spolupracovať s oddelením kvality pri uvoľnení prvého a posledného kusu výrobku
• Overovať spätne správnosť vykonávania výrobnej operácie a opakovane kontrolovať činnosť strojov a zariadení
• Vykonávať dennú operatívnu údržbu a čistenie strojov a zariadení podľa plánu údržby
• Úzko spolupracovať s oddelením nástrojárne a údržby pri odstraňovaní vzniknutých porúch, chýb a problémov na nástrojoch, formách a strojoch
• Vykonávať všetky práce spojené s prípravou nástrojov a foriem na spustenie do výroby, zabezpečovať ich čistenie a konzervovanie
• Odstraňovať a riešiť nezhody v spolupráci s oddelením kvality, vedúcim zmeny a procesným inžinierom

• Firemná jedáleň (v cene polievka, hl. jedlo, šalát, nápoj + bufet)
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Zvyšovanie odbornej kvalifikácie a možnosť kariérneho rastu
• Pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
• Vernostné odmeny po odpracovaní 10 a 20 rokov
• Odmena za odporúčanie nového kolegu vo výške 400 EUR
• Raz ročne prací prach na údržbu oblečenia a vitamínový balíček
• Novoročná tombola s hodnotnými cenami (spotrebiče, poukážky, ..)
• Vianočné poukážky
• Dobrá dostupnosť do miesta pracoviska prostredníctvom MHD č. 16

Ak vás ponuka práce oslovila, zašlite nám prosím váš životopis v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Osobne odpovedať budeme iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárenské

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• odborná prax v strojárenskej vstrekolisovej výrobe
• technické myslenie a technická manuálna zručnosť
• ovládanie základných operácií s PC
• základy obsluhy manipulátorov
• základy vstrekovania plastov
• všeobecný rozhľad v oblasti plastových materiálov/granulátov
• spôsobilosť + prax na jazdu na motorovom vozíku / platný preukaz
• spôsobilosť + preukaz na ovládanie mostových žeriavov
• spôsobilosť + preukaz na viazanie bremien
• spôsobilosť na prácu vo výške a prácu v noci
• spôsobilosť na prácu s chemikáliami ( mazivá, spreje, separátory)
• ochota pracovať v trojzmennom režime pondelok až piatok
• ochota zastúpiť kolegov počas neprítomnosti alebo prípadná práca nadčas cez víkend
• teamový hráč schopný zdieľania informácii a skúseností s kolegami a so záujmom učiť sa nové postupy a procesy

Už takmer 50 rokov budujeme povesť prémiového európskeho dodávateľa inovatívnych a často zložitých plastových automobilových komponentov.

Naším nosným výrobným programom je spracovanie plastov v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi, ktoré pozostávajú zo špeciálnych operácií ako je mokré nanášanie farieb, digitálna potlač, flokovanie, ultrazvukové zváranie a finálna montáž. Naše výrobky nájdete prevažne v interiéri automobilov ako ovládacie prvky prístrojovej dosky, vnútorné dverové panely, stredové konzoly, odkladacie skrinky a iné systémy poskytujúce komfort a vizuálny zážitok počas jazdy autom.

Vyrábame v piatich výrobných závodoch v štyroch krajinách Belgicko, Francúzsko, Česká republika a Slovensko pre zvučné automobilové značky ako Porsche, Audi, Jaguar Land Rover, VW a Volvo.

Náš výrobný závod sídli v Trnave kde momentálne zamestnávame 130 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4272054  Dátum zverejnenia: 1.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac