Skladník / vodič VZV

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Belgicka 2, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
hodinová mzda 4,12 eur brutto + príplatky za zmennosť, nočnú prácu a víkendy/sviatky + pohyblivý mesačný bonus do výšky 15 % z hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva včasný prísun a odsun materiálu na pracovisko pre zabezpečovanie plynulého materiálového toku vo výrobnom procese
- Pripravuje materiál k spracovaniu
- Zodpovedá za správnu identifikáciu materiálu umiestneného vo výrobe podľa pracovnej inštrukcie
- Pripravuje obalový materiál a suroviny k použitiu vo výrobnom procese podľa potreby.
- Vykonáva odsun nepotrebného materiálu a odpadu do skladov tak, aby bol dodržaný poriadok na pracovisku
- Dbá na oddelenie nezhodných výrobkov od dobrých výrobkov tak, aby nedošlo k ich zámene

Byť súčasťou mladého, akčného teamu
Bonusy za zlepšovacie návrhy, referral program, parkovanie v areály firmy
Mesačný bonus na základe výsledkov práce a dochádzky
Stravovanie v priestoroch závodu s príspevkom zamestnávateľa
Príspevky zo sociálneho fondu
Teambuildingové aktivity
Možnosť kariérneho rastu v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre spoločnosť Fremach Trnava.

Na pracovný pohovor budeme pozývať len uchádzačov s preukazom VZV a zodpovedajúcim profilom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické a iné

Platný preukaz VZV + prax na VZV min. 1/2 roka
Schopnosť orientácie v priestore
Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke (12tky)
Spoľahlivosť v dochádzke do zamestnania
Zodpovednosť a schopnosť si organizovať čas a zverené úlohy samostatne

Spoločnosť FREMACH TRNAVA spol. s r.o. je zameraná na výrobu vysoko kvalitných komponentov z plastov (napr. predné panely do automobilov, interiérové a exteriérové prvky do automobilov, komponenty do grafických kancelárskych zariadení, a pod.) a montáže (napr. čiastkové montáže plastových komponentov do automobilov a pod.)
Nosným výrobným programom spoločnosti FREMACH TRNAVA spol. s r.o. je spracovanie plastov, v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi. Dokončovacie procesy pozostávajú zo špeciálnych operácií ako mokré nanášanie farieb , potlače, ultrazvukové zváranie, flokovanie. Takéto spracovanie umožňuje vysokú variabilitu pri spracovávaní výrobkov podľa stanovených technických špecifikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Belgická 2
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 3412593   Dátum zverejnenia: 17.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   hodinová mzda 4,12 eur brutto + príplatky za zmennosť, nočnú prácu a víkendy/sviatky + pohyblivý mesačný bonus do výšky 15 % z hrubej mzdy