960 EUR

Team leader lakovne

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Belgicka 2, Trnava
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
960 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preberá plán výroby a realizuje ho cez riadenie výroby, plánovanie kapacity strojov, personálu, zariadení, plánovanie zmennosti. V prípade neprítomnosti Tím lídra (Supervízora) na pracovisku je jeho priamym zástupcom so všetkými kompetenciami a povinnosťami v plnom rozsahu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

960 + mesačná variabilná zložka mzdy do 10 % z hrubej mzdy podľa výsledkov ukazovateľov po skúšobnej dobe

Stravovanie v priestoroch závodu s príspevkom zamestnávateľa.
Príspevky zo sociálneho fondu.
Teambuildingové aktivity.
Odborné vzdelávanie.
Perspektívna práca v mladom a dynamickom tíme.
Možnosť kariérneho rastu v stabilnej zahraničnej spoločnosti.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Každý uchádzač má právo kedykoľvek žiadať informáciu o stave spracúvania svojich osobných údajov, o zdroji, z ktorého sme získali jeho osobné údaje, odpis osobných údajov, opravu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov a ich likvidáciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti s vedením tímu do 20 osôb a organizovaním práce vo výrobe.
Skúsenosti s výrobou plastov - výhodou.
Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku - výhodou
Znalosť práce s PC (Word, Excel).
Schopnosť samostatne sa rozhodovať a riešiť problémy.
Zodpovedný prístup k práci.
Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (12 hodinové zmeny).

Spoločnosť FREMACH TRNAVA spol. s r.o. je zameraná na výrobu vysoko kvalitných komponentov z plastov (napr. predné panely do automobilov, interiérové a exteriérové prvky do automobilov, komponenty do grafických kancelárskych zariadení, a pod.) a montáže (napr. čiastkové montáže plastových komponentov do automobilov a pod.)
Nosným výrobným programom spoločnosti FREMACH TRNAVA spol. s r.o. je spracovanie plastov, v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi. Dokončovacie procesy pozostávajú zo špeciálnych operácií ako mokré nanášanie farieb , potlače, ultrazvukové zváranie, flokovanie. Takéto spracovanie umožňuje vysokú variabilitu pri spracovávaní výrobkov podľa stanovených technických špecifikácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Belgická 2
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 2549121   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   960 + mesačná variabilná zložka mzdy do 10 % z hrubej mzdy podľa výsledkov ukazovateľov po skúšobnej dobe