Reagujte bez životopisu

Vedúci obsluhy infocentra

FREIM s. r. o.

Miesto práce
Gabčíkovo
Termín nástupu
1.3.2023
1 400 EUR/mesiac13ty a 14ty plat, možné kvartálne odmeny za plnenie dodatočných úloh do výšky 10% mesačného platu za každý mesiac potenciál podielu na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za plnenie všetkých úloh a pokynov nadriadeného, súvisiacich s výkonom práce
Samostatne vykonáva práce spojené s:
- zabezpečením prevádzky a fungovanie Infocentra v Gabčíkove počas otváracích hodín infocentra
- informovanie a sprevádzanie návštevníkov po Infocentre
- pomáha s ovládaním interaktívnych prvkov(kioskov), ktoré sa nachádzajú v priestoroch infocentra, ale aj obsluhu auditória pre premietanie filmov v pravidelných časových intervaloch a realizáciu interných stretnutí, či prípadných konferencií,
- zabezpečovanie objednávania a predaju drobného tovaru (reklamných a spomienkových predmetov), obsluhuje registračnú pokladňu, vedie evidenciu skladu tovaru,
- plánovanie, organizovanie a realizácia vopred nahlásených exkurzií všetkých druhov škôl, rôznych podnikateľských subjektov a rôznych občianskych združení po Vodnom diele Gabčíkovo a pri študentoch starších ako 15 rokov aj exkurzie po Vodnej elektrárni Gabčíkovo
- plánovanie a organizovanie exkurzií aj na Vodnej elektrárni Čunovo a Žilina. Následne komunikovanie zo zamestnancom VE Čunovo a VE Žilina pri zabezpečení realizácie exkurzie,
- v rámci organizácie plánovaných exkurzií spolupracuje iným oddelením pri vydávaní povolení na vstup do objektov
- oboznámenie návštevníkov s Prevádzkovým poriadkom a spôsobom realizácie exkurzií,
- sprevádzanie spolu s odborným výkladom vopred nahlásených účastníkov exkurzie po priestorov Vodného diela Gabčíkovo a Vodnej elektrárne Gabčíkovo,
- vedenie štatistiky návštevnosti infocentra a auditória pre interné potreby podniku,
- ostatné administratívne práce súvisiace s obsluhou infocentra.
- zodpovedanie za bezpečný, bezporuchový, bezproblémový chod infocentra,

Kontroluje:
- počet návštevníkov infocentrum, aby nedošlo k prekročeniu kapacity,
- priebežne návštevníkov infocentra, aby nedošlo k poškodeniu interaktívnych zariadení a priestorov auditória.

Pevne ustanovený pracovný čas od utorka do soboty v čase od 08:30 do 16:30. (nevyhnutná prestávka na obed)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ovládanie PC, práca s pokladňou

Túto pozíciu obsadzujeme pre profesionálnu, správcovskú, stabilnú spoločnosť vyrábajúcu elektrickú energiu, dlhoročne pôsobiacu na slovenskom trhu, zaoberajúcu sa správou nehnuteľností a má cez 350 zamestnancov.
Spájame spoločnosti a uchádzačov o zamestnanie s orientáciou na dlhodobú udržateľnosť. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré vytvorili stabilné pracovné miesta a obsadzujú ich zamestnancami, ktorí hľadajú dlhodobé pracovné miesto, istotu a stabilné zázemie. Pred umiestnením každého kandidáta sa zakaždým chceme uistiť, aby pracovné miesto poskytovalo pre uchádzačov zaujímavé výzvy, dostatočnú motiváciu pracovať, vedenie spoločnosti, ktoré si váži zamestnancov a vychádza im v ústrety a celkové pracovné prostredie, v ktorom sa budú uchádzači dlhodobo cítiť komfortne.
ID: 4511063  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac