Vedúci údržby / samostatný prevádzkový pracovník

FREIM s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
1 500 - 1 700 EUR/mesiac- firemné benefity - extra odmeny - 2-krát ročne prerozdeľované finančné odmeny vo výške platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre profesionálnu, stabilnú spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu hľadáme do tímu novú posilu - vedúceho údržby, ktorý bude mať na starosti predovšetkým:
- vykonávanie pravidelných kontrol jednotlivých zariadení
- odstraňovanie bežných prevádzkových porúch na technologických zariadeniach, realizuje ich základnú lokalizáciu a v prípade potreby kontaktuje technických špecialistov
- realizovanie montovania a demontovania svietidiel, vypínačov, elektrických zásuviek, vypálených žiaroviek a žiaroviek, vodovodných batérií, kľučiek, zámkov a podobne
- realizovanie vymieňania poistiek, zapínanie vyrazených ističov, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení, vykonávanie revízie malých elektrických spotrebičov
- vykonávanie práce nariadené prevádzkovým manažérom - je jeho pravou rukou
- vedenie tímu pracovníkov, organizovanie a kontrolovanie ich práce
- vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov a ostatnej dokumentácie
- komunikáciu s klientom, vypracovávanie cenových ponúk, komunikáciu s dodávateľmi
- spracuvávanie interných výkazov zamestnávateľa, sumarizovanie všetkých nákladov a podkladov na fakturáciu, evidovanie si svojej dochádzky, kontrolovanie dochádzky podriadených pracovníkov
- v rámci svojej špecializácie vykonáva samostatne úkony vedúce k zabezpečeniu efektívnej prevádzky údržby zariadení, sietí a budov

Ponúkame:
- nadštandardné, férové finančné ohodnotenie
- preplácanie nadčasov
- v prípade pohotovosti extra financie navyše
- firemné benefity - extra odmeny - 2-krát ročne prerozdeľované finančné odmeny vo výške platu
- miesto v stabilnej spoločnosti
- stravné lístky v hodnote 4 eur
- dni voľna pri špeciálnych udalostiach /svadba, narodenie dieťaťa.../
- dlhodobú, perspektívnu prácu
- v prípade potreby možnosť poskytnutia ubytovania
- možnosť profesijného rastu
- odborné školenia a vzdelávanie
- prácu v skvelom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Na túto pozíciu vyžadujeme prax s riadením, zabezpečovaním chodu prevádzky a s vedením tímu pracovníkov, schopnosť vedieť usmerňovať a hľadať efektívne riešenia.
Hľadáme človeka s vysokou mierou zodpovednosti za seba, svoje rozhodnutia, svoju komunikáciu, prácu a svoj tím pracovníkov, samostatného, rozhodného, iniciativného, technicky zručného, orientovaného na výsledky, ktorý ovláda slovenský jazyk, má znalosť vypracovávať cenové ponuky, má veľmi dobré komunikačné zručnosti a organizačné schopnosti.

Túto pozíciu obsadzujeme pre profesionálnu, správcovskú, stabilnú spoločnosť vyrábajúcu elektrickú energiu, dlhoročne pôsobiacu na slovenskom trhu, zaoberajúcu sa správou nehnuteľností a má cez 350 zamestnancov.
Spájame spoločnosti a uchádzačov o zamestnanie s orientáciou na dlhodobú udržateľnosť. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré vytvorili stabilné pracovné miesta a obsadzujú ich zamestnancami, ktorí hľadajú dlhodobé pracovné miesto, istotu a stabilné zázemie. Pred umiestnením každého kandidáta sa zakaždým chceme uistiť, aby pracovné miesto poskytovalo pre uchádzačov zaujímavé výzvy, dostatočnú motiváciu pracovať, vedenie spoločnosti, ktoré si váži zamestnancov a vychádza im v ústrety a celkové pracovné prostredie, v ktorom sa budú uchádzači dlhodobo cítiť komfortne.
ID: 4373419  Dátum zverejnenia: 5.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac